Deniz Işın


Deniz Işın sokak hayvanlarını unutmadı
Deniz Işın sokak hayvanlarını unutmadı Ünlü oyuncu Deniz Işın ve hayvanseverlerden oluşan “Pati Gönüllüleri” ekibi; 4 Ekim Dünya Hayvanlar Günü’ne özel etkinliği Patibüs ile sokak kedilerini besleme ve farkındalık yaratmak amacıyla İzmir ve İstanbul’un belirli noktalarında sokak kedilerini besledi.
Deniz Işın yeni karakteri Zümrüt'ü görücüye çıkardı
Deniz Işın yeni karakteri Zümrüt'ü görücüye çıkardı Son olarak "Masumiyet" dizisinde İrem’i canlandıran güzel oyuncu Deniz Işın şu sıralar yeni film projesinin heyecanını yaşıyor.
Ozan Akbaba ile Deniz Işın'ın sürpriz buluşması
Ozan Akbaba ile Deniz Işın'ın sürpriz buluşması "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın 'İlyas'ı Ozan Akbaba, hem proje tasarımını yaptığı hem de senaryosunu yazdığı sinema filmi Anka'nın çekimlerine başlıyor.
'Leyla ile Mecnun'  dizisinde Deniz Işın krizi!
'Leyla ile Mecnun' dizisinde Deniz Işın krizi! Yıllar sonra yeniden çekilen "Leyla ile Mecnun" dizisinde başrol krizi çıktı. Onur Ünlü'nün yönettiği dizi için fenomen projenin eski ekibi bir araya gelmiş, 'Leyla' rolü için Deniz Işın'la anlaşılmıştı.
Deniz Işın 'yasak aşkını' itiraf etti
Deniz Işın 'yasak aşkını' itiraf etti Yeni final yapan Masumiyet dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın'dan şaşırtan açıklama.
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor?
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor? Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın, "Masumiyet" dizisinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştürdükleri iddia ediliyor.
Masumiyet'in İrem'inden konuşulacak açıklamalar
Masumiyet'in İrem'inden konuşulacak açıklamalar "Masumiyet" dizisinin beğenilen oyuncusu Deniz Işın, hobi olarak başladığı oyunculuk eğitimiyle bütün hayatını değiştirmesini “Hayallerimin peşinden gitmek ‘yaşamaya’ karar verdiğim andır. Bu nedenle en güzel kararım” diye anlatıyor.