Pelin Karahan


Pelin Karahan: "Artık daha cesurum"
Pelin Karahan: "Artık daha cesurum" Ekranda güzel görünmek için 49 kiloya kadar düşen oyuncu Pelin Karahan, ''Zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladım'' dedi.
Pelin Karahan Trabzon'da çocuklarla buluştu
Pelin Karahan Trabzon'da çocuklarla buluştu Pelin Karahan, önceki gün "İyilik için Kirlenmek Güzeldir" projesi kapsamında Trabzon'daki çocuklarla buluşturdu.
Oktay Kaynarca yeni dizisiyle iddialı
Oktay Kaynarca yeni dizisiyle iddialı Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin yayın tarihi belli oldu.
Semiramis Pekkan sahnelere geri dönüyor
Semiramis Pekkan sahnelere geri dönüyor Müziği 1975’te bırakan Semiramis Pekkan; 47 yıl sonra sahnelere geri dönüyor...
Ünlü oyuncuları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı
Ünlü oyuncuları buluşturan filmin çekimleri tamamlandı Oyuncular Cihangir Ceyhan, Pelin Karahan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı "Güven Bana" filminin çekimleri tamamlandı.
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü Oyuncu Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ile birlikte tatil sezonunu Bodrum'da açmıştı.
Pelin Karahan'dan 2 milyon liraya 'Evet'
Pelin Karahan'dan 2 milyon liraya 'Evet' Yıllar önce rol aldığı "Kavak Yelleri" dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Pelin Karahan son dönemin en çok kazanan oyuncularından biri...