Pelin Karahan


TEMA Vakfı'nın 30. yıl kutlamasına ünlü isimler katıldı
TEMA Vakfı'nın 30. yıl kutlamasına ünlü isimler katıldı Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için 30 yıldır pek çok çalışma gerçekleştiren TEMA Vakfı, yeni yaşını kutladı.
Meğer güzel yıldızlar küçük bir servet ödüyormuş!
Meğer güzel yıldızlar küçük bir servet ödüyormuş! Geçtiğimiz günlerde bazı ünlü stil danışmanlarının popüler isimleri dünyaca ünlü markalardan giydirmek için davet ya da proje başına 70 ile 120 bin TL'ye kadar para kazandığı ortaya çıkmıştı.
Pelin Karahan'ın eşi ikinci kez ameliyata alınacak
Pelin Karahan'ın eşi ikinci kez ameliyata alınacak Pelin Karahan'ın eşi 8 Kasım 2022'de akciğer embolisi (akciğer damarlarının tıkanması) nedeniyle acil bir şekilde ameliyata alınmıştı.
Estetikli ünlülere gönderme yapan Pelin Karahan değişimi için bir servet ödemiş
Estetikli ünlülere gönderme yapan Pelin Karahan değişimi için bir servet ödemiş Verdiği kiloların ardından yaşadığı değişimle konuşulan Pelin Karahan'ın son açıklamaları, estetik yaptıran meslektaşlarının tepkisini çekmişti.
Eren Hacısalihoğlu merakla beklenen projeye dahil oldu
Eren Hacısalihoğlu merakla beklenen projeye dahil oldu "Şebeke" dizisinin hazırlıkları sürüyor. Medya Fikir Klübü imzalı polisiye diziyi Ozan Uzunoğlu yönetecek...
Ceyda Ateş cephesinden flaş haber
Ceyda Ateş cephesinden flaş haber 2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen ve 2020'nin Kasım ayında da kızı Talia'yı kucağına alan Ceyda Ateş'ten son dakika haberi...
Pelin Karahan: "Estetikli kadınların çocukları kendilerine benzemiyor"
Pelin Karahan: "Estetikli kadınların çocukları kendilerine benzemiyor" "Kavak Yelleri" dizisiyle şöhrete kavuşan Pelin Karahan, önceki gün katıldığı bir lansmanda objektiflere yansıdı. Karahan, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.