Pelin Karahan

Hayali ihracat yapmakla suçlanan Bedri Güntay açıklama yaptı Hürriyet Gazetesi'nin iddiasına göre hayali ihracat suçlamasıyla 18 yıla kadar hapsi istenen oyuncu Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay, basın açıklaması yaparak "Şahsım ve ticari hayatıma yönelik bu mesnetsiz iddiaları kabul etmiyorum. Mağduruz" dedi.
Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay'ın 18 yıla kadar hapsi isteniyor! Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay hakkında ‘hayali ihracat’ suçlamasıyla dava açıldı. Güntay’ın 18 yıla kadar hapsi isteniyor.
Kenan Doğulu Bodrum'da sahne aldı Marmaris'teki konserinden sonra Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan şarkıcı Kenan Doğulu, söylediği hareketli parçalarla kendisini özleyen hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.
Pelin Karahan'ın tatil neşesi "Bir Zamanlar Kıbrıs"ın 'İnci'si Pelin Karahan, dizi sezon finali yapar yapmaz soluğu ailesiyle tatilde aldı.
Pelin Karahan artık güldürmek istiyor 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinin "İnci"si Pelin Karahan, kendisine dramatik rollerin gelmesinden ötürü dert yandı.
Pelin Karahan: "Evlilik tek başınıza sırtlanabileceğiniz bir şey değil" Oyuncu Pelin Karahan yedi yıldır mutlu giden evliliğinin sırlarını ve eşi Bedri Güntay ile tanışma hikâyelerini anlattı.
Pelin Karahan: "Bunlar tatlı yorgunluklar" TRT 1'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan Pelin Karahan, oğullarını sete hiç götürmediğini ve çalışan anne olmanın hoşuna gittiğini söyledi.