Pelin Karahan

Pelin Karahan kısa sürede nasıl inceldiğini açıkladı
Pelin Karahan kısa sürede nasıl inceldiğini açıkladı Oyuncu Pelin Karahan, önceki gün Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi.
Pelin Karahan ve ailesinin keyfi yerinde
Pelin Karahan ve ailesinin keyfi yerinde Oyuncu Pelin Karahan ve Bedri Güntay önceki gün çocuklarıyla birlikte görüntülendi.
Pelin Karahan: "Yurt dışı tatilleri yavaş yavaş hayal oluyor"
Pelin Karahan: "Yurt dışı tatilleri yavaş yavaş hayal oluyor" Önceki gün Etiler'de görüntülenen Pelin Karahan, son dönemde yaşanan döviz artışları sonrası alışverişe dikkat ettiğini ifade etti. Karahan, ayrıca, "Eskiden eşimle birlikte yurtdışına tatile giderdik. O bile hayal oluyor yavaş yavaş" dedi.
Pelin Karahan: "Uyarayım elim ağırdır"
Pelin Karahan: "Uyarayım elim ağırdır" Ketojenik beslenme ve kick boks yaparak 48 kiloya düştüğünü söyleyen Pelin Karahan, spor yapmayı da ihmal etmiyor.
Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor
Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ekrana veda ediyor TMC Film’in TRT için çektiği "Kıbrıs Zafere Doğru" bu sezon cuma akşamları seyirciyle buluşuyor.
Bedri Güntay: "Pelin bu yıl çok yoruldu"
Bedri Güntay: "Pelin bu yıl çok yoruldu" Çekimleri Kıbrıs'ta gerçekleşen 'Kıbrıs: Zafere Doğru' dizisindeki rolü ile adından söz ettiren Pelin Karahan ve iş insanı eşi Bedri Güntay, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
Pelin Karahan katıldığı davette havasını attı
Pelin Karahan katıldığı davette havasını attı Pelin Karahan, önceki gün Kuruçeşme'de gerçekleştirilen Tohum Otizm Vakfı'nın alışveriş şenliğine katıldı.