Pelin Karahan

Pelin Karahan'ın kalbi tiyatro için atıyor
Pelin Karahan'ın kalbi tiyatro için atıyor Başarılı oyuncu Pelin Karahan, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Pelin Karahan ramazanda televizyon programı sunacak
Pelin Karahan ramazanda televizyon programı sunacak İki sezon boyunca Kıbrıs’ta dizi çeken Pelin Karahan, bir süredir gelen dijital ve TV dizileri için görüşmeler yapıyordu.
Pelin Karahan rejimi bozdu
Pelin Karahan rejimi bozdu Selçuk Aydemir’in yöneteceği ‘Şaşırt Beni’ tiyatro oyununun kadrosu önceki gün tanışma toplantısında bir araya geldi.
Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde
Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk tiyatro sahnesinde Türkiye'nin en başarılı yazar ve yönetmenlerinden Selçuk Aydemir, kariyerinde bir ilke atıyor. Bugüne kadar gişe rekoru kıran "Düğün Dernek", "Çalgı Çengi" gibi birbirinden başarılı işe imza atan Aydemir, bu kez bir tiyatro oyununa hazırlanıyor.
Pelin Karahan verdiği kiloyla şaşırttı
Pelin Karahan verdiği kiloyla şaşırttı Güzel oyuncu Pelin Karahan, önceki gün Zincirlikuyu'daki bir AVM'de objektiflere yansıdı.
Pelin Karahan ve ailesinin Fransa tatili bedavaya geldi!
Pelin Karahan ve ailesinin Fransa tatili bedavaya geldi! Sosyal medya, gelir kapısı haline geldi. Ünlü isimler, yaptıkları reklamlarla hem tatil yaptı hem de parayı cebe indirdi! Pelin Karahan'da sosyal medyayı kazanç kapısı yaptı. Bir otomobil firmasının yeni çıkan modeliyle Fransa turuna çıktı! Aile boyu yaptıkları tatil için beş kuruş para harcamadı.
Buzda sömestr keyfi
Buzda sömestr keyfi Ünlü isimler çocuklarıyla sömestr'ın keyfini açık hava buz pistinde çıkardı.