Pelin Karahan

"Bir Zamanlar Kıbrıs" seti Ayvalık'a taşınıyor
"Bir Zamanlar Kıbrıs" seti Ayvalık'a taşınıyor TRT'nin TMC Film imzalı dizisi "Bir Zamanlar Kıbrıs"ın çekimlerinin Ayvalık'ta devam etmesi planlanıyor.
Thodex skandalı büyüyor!
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Pelin Karahan'ın Can'ı 4 yaşına bastı
Pelin Karahan'ın Can'ı 4 yaşına bastı "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinde rol alan Pelin Karahan, oğlu Can'ın 4. yaşını evde aile arasında gerçekleşen mini bir partiyle kutladı.
Pelin Karahan'ın aile neşesi
Pelin Karahan'ın aile neşesi Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ve oğulları Ali Demir ve Can Eyüp ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Pelin Karahan eşiyle Kıbrıs'ta hasret giderdi
Pelin Karahan eşiyle Kıbrıs'ta hasret giderdi "Bir Zamanlar Kıbrıs" adlı dizinin çekimleri için Kıbrıs'ta bulunan Pelin Karahan'ı önceki gün eşi Bedri Güntay sette ziyaret etti.
Ünlü oyuncular Kıbrıs'ta karantinada!
Ünlü oyuncular Kıbrıs'ta karantinada! TMC Film'in TRT1 için çekeceği "Kıbrıs Ada Kışı" dizisinin oyuncuları yılbaşı sonrası adaya uçtu.
Pelin Karahan ve İrem Derici 2021'i yeni imajlarıyla karşıladı
Pelin Karahan ve İrem Derici 2021'i yeni imajlarıyla karşıladı Pelin Karahan ve İrem Derici yeni yılın son gününde saçlarını kısa kestirdi.