Ecem Özkaya


Mustafa Üstündağ gazeteci Tuba Kalçık'la evlendi!
Mustafa Üstündağ gazeteci Tuba Kalçık'la evlendi! 'Cümbür Cemaat Aile' adlı dizide rol aldıkları sırada tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ecem Özkaya ile Mustafa Üstündağ, iki yıl önce boşanmışlardı.
Mustafa Üstündağ'ın eski eşi Ecem Özkaya'dan bomba açıklamalar
Mustafa Üstündağ'ın eski eşi Ecem Özkaya'dan bomba açıklamalar Geçtiğimiz yaz Bodrum'da yapılan otomobil yarışları sırasında karıştığı silahlı kavga sonrası mahkemelik olan oyuncu Mustafa Üstündağ ile eski eşi Ecem Özkaya arasında sular durulmuyor.
Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşulacak haber
Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşulacak haber TRT1'nin Köprü Film imzalı dizisi "Gönül Dağı" her cumartesi reyting başarısıyla adından söz ettiriyor.
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptırdı
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptırdı 2019’da boşandığı Ecem Özkaya’dan 8 yaşında bir oğlu olan Mustafa Üstündağ, oğlum Kaan’ın ilk düşürdüğü dişini yüzük yaptırdı.
Mustafa Üstündağ eski eşi Ecem Özkaya'nın rol arkadaşını tehdit etti!
Mustafa Üstündağ eski eşi Ecem Özkaya'nın rol arkadaşını tehdit etti! Bodrum’da yapılan otomobil yarışları sırasında karıştığı silahlı kavgayla adından söz ettiren Mutafa Üstündağ’ın mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya’nın “Gönül Dağı” dizisindeki partneri Ferdi Sancar’ı da geçen aylarda tehdit ettiği ortaya çıktı.
Mustafa Üstündağ - Seda Torunlar aşkı 2 ay sürdü
Mustafa Üstündağ - Seda Torunlar aşkı 2 ay sürdü Ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ, iki ay önce aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Seda Torunlar'dan ayrıldı.
Mustafa Üstündağ'dan olay Perihan Savaş paylaşımı!
Mustafa Üstündağ'dan olay Perihan Savaş paylaşımı! Ecem Özkaya ile 10 yıllık evliliği bu senenin başında son bulan Mustafa Üstündağ rol arkadaşı Perihan Savaş ile ilgili konuşulan bir sosyal medya paylaşımında bulundu.