Esra Dermancıoğlu


Esra Dermancıoğlu: "Bakın, bu güzeli biz yaptık!"
Esra Dermancıoğlu: "Bakın, bu güzeli biz yaptık!" "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sürpriz bir paylaşımda bulundu.
Oyuncu Cemre Melis Çınar'dan konuşulacak haber
Oyuncu Cemre Melis Çınar'dan konuşulacak haber Star’ın NGM Medya imzalı dizisi "Kaderimin Oyunu" geçen günlerde sete çıktı.
Ünlü oyuncular merakla beklenen dizide buluşuyor
Ünlü oyuncular merakla beklenen dizide buluşuyor Nefes kesen hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla "Kaderimin Oyunu" yakında Star’da başlıyor. Dizinin başrol oyuncuları Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak ilk kez bir araya geldi.
Sürpriz şöhretler iddialı filmde buluşacak
Sürpriz şöhretler iddialı filmde buluşacak Otto Yapım’ın imza atacağı “Dilemma” filmi birbirinden ünlü oyuncuları aynı projede buluşturdu.
Eski eşinin fotoğrafını paylaşan Mukaddes Yenge'ye yorum yağdı
Eski eşinin fotoğrafını paylaşan Mukaddes Yenge'ye yorum yağdı "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes Yenge' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında geliyor.
Esra Dermancıoğlu'nun kızından üzücü haber
Esra Dermancıoğlu'nun kızından üzücü haber Esra Dermancıoğlu'nun kızı Refia Dermancıoğlu'nun Corona virüs testi pozitif çıktı.
Esra Dermancıoğlu: "Harika bir kadro oluşturdum"
Esra Dermancıoğlu: "Harika bir kadro oluşturdum" Esra Dermancıoğlu, ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisindeki rol arkadaşı Uğur Güneş ile önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi.