Esra Dermancıoğlu


Sürpriz şöhretler iddialı filmde buluşacak
Sürpriz şöhretler iddialı filmde buluşacak Otto Yapım’ın imza atacağı “Dilemma” filmi birbirinden ünlü oyuncuları aynı projede buluşturdu.
Eski eşinin fotoğrafını paylaşan Mukaddes Yenge'ye yorum yağdı
Eski eşinin fotoğrafını paylaşan Mukaddes Yenge'ye yorum yağdı "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes Yenge' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında geliyor.
Esra Dermancıoğlu'nun kızından üzücü haber
Esra Dermancıoğlu'nun kızından üzücü haber Esra Dermancıoğlu'nun kızı Refia Dermancıoğlu'nun Corona virüs testi pozitif çıktı.
Esra Dermancıoğlu: "Harika bir kadro oluşturdum"
Esra Dermancıoğlu: "Harika bir kadro oluşturdum" Esra Dermancıoğlu, ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisindeki rol arkadaşı Uğur Güneş ile önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi.
Esra Dermancıoğlu Nişantaşı'nda panikledi
Esra Dermancıoğlu Nişantaşı'nda panikledi Esra Dermancıoğlu önceki gece Nişantaşı'nda bir mekanda erkek arkadaşı ile görüntülenince panik yaptı. Fotoğraflarının çekildiği fark edince panik yapan Dermencıoğlu, pandemiden sonra ilk kez dışarıya çıktığını söyledi.
Esra Dermancıoğlu Türkiye'yi terk ediyor!
Esra Dermancıoğlu Türkiye'yi terk ediyor! Oyuncu Esra Dermancıoğlu, kızı Refia ile yurtdışına taşınmanın hazırlıklarına başladı.
Esra Dermancıoğlu'ndan "İhanete uğradım" itirafı
Esra Dermancıoğlu'ndan "İhanete uğradım" itirafı Son dönemde kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile aşk yaşadığına dair haberlerle gündeme gelen Esra Dermancıoğlu, ihanet itirafında bulundu.