Esra Dermancıoğlu


Usta oyuncu Yıldız Kültür'den son dakika haberi
Usta oyuncu Yıldız Kültür'den son dakika haberi Tiyatro sanatçısı Yıldız Kültür; "Melekler Korusun, Menekşe ile Halil, Kocamın Ailesi, Küçük Sırlar, Aşka Sürgün" gibi pek çok popüler yapımda rol almıştı.
Esra Dermancıoğlu'nun ani vedası herkesi üzdü
Esra Dermancıoğlu'nun ani vedası herkesi üzdü "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes Yenge' rolüyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Esra Dermancıoğlu, ani vedasıyla herkesi üzdü.
Yeni yaşına sahnede giren Esra Dermancıoğlu'nu Beren Saat yalnız bırakmadı
Yeni yaşına sahnede giren Esra Dermancıoğlu'nu Beren Saat yalnız bırakmadı 'Biri Flört Mü Dedi?' adlı gösteri tarihi ile aynı gün yani 7 Aralık'ta doğan Esra Dermancıoğlu, doğum gününü sürpriz pasta ile sahnede kutladı.
Esra Dermancıoğlu: "Tükeniyoruz arkadaşlar"
Esra Dermancıoğlu: "Tükeniyoruz arkadaşlar" Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Esra Dermancıoğlu sosyal medyadan yardım istedi
Esra Dermancıoğlu sosyal medyadan yardım istedi Bir dönem ekrana gelen "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde 'Mukaddes Yenge' rolüyle hafızalara kazınan Esra Dermancıoğlu, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yardım istedi.
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi!
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi! Cuma günü nikah masasına oturan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, hafta sonu da düğünlerini gerçekleştirmişti.
Berk Oktay hayranları 'Bir Küçük Gün Işığı'nı bekliyor
Berk Oktay hayranları 'Bir Küçük Gün Işığı'nı bekliyor Yeni sezonda atv ekranlarında yayınlanacak, yapımını NGM'nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı'nın ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam yayınlandı.