Esra Dermancıoğlu


Esra Dermancıoğlu: "Tükeniyoruz arkadaşlar"
Esra Dermancıoğlu: "Tükeniyoruz arkadaşlar" Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Esra Dermancıoğlu sosyal medyadan yardım istedi
Esra Dermancıoğlu sosyal medyadan yardım istedi Bir dönem ekrana gelen "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde 'Mukaddes Yenge' rolüyle hafızalara kazınan Esra Dermancıoğlu, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yardım istedi.
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi!
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi! Cuma günü nikah masasına oturan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, hafta sonu da düğünlerini gerçekleştirmişti.
Berk Oktay hayranları 'Bir Küçük Gün Işığı'nı bekliyor
Berk Oktay hayranları 'Bir Küçük Gün Işığı'nı bekliyor Yeni sezonda atv ekranlarında yayınlanacak, yapımını NGM'nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı'nın ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam yayınlandı.
Esra Dermancıoğlu tüm mal varlığını kaybetti
Esra Dermancıoğlu tüm mal varlığını kaybetti Yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde yenge Mukaddes'i canlandıran Esra Dermancıoğlu zor günler geçiriyor.
Esra Dermancıoğlu'ndan olay 'estetik' paylaşımı
Esra Dermancıoğlu'ndan olay 'estetik' paylaşımı 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolü ile hafızalara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabından yüzüne fön makinesi tuttuğu videoyu yayınlayarak "Estetiğe çok para veremeyen varsa, bunu uzun süre yaparsanız öyle kalıyor olabilirsiniz" dedi.
Oyuncu Beran Kotan iki koldan geliyor
Oyuncu Beran Kotan iki koldan geliyor Yakışıklı oyuncu Beran Kotan hem "Atatürk", hem de "Bir Küçük Günışığı" dizisinin kadrosunda...