Dilara Aksüyek


Dilara Aksüyek sokakta iç çamaşırıyla gezdi
Dilara Aksüyek sokakta iç çamaşırıyla gezdi Dilara Aksüyek, önceki akşam Cihangir'de bir mekanda erkek arkadaşı ile görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aksüyek; giyim tarzıyla ilgili yoruma ise sitem etti.
Dilara Aksüyek cephesinden bomba haber
Dilara Aksüyek cephesinden bomba haber Adı sosyetik Hakan Sabancı ile aşk dedikodusuna karışan oyuncu Dilara Aksüyek cephesinden son dakika haberi...
Taksici, Dilara Aksüyek'i neden yolun ortasında indirdi?
Taksici, Dilara Aksüyek'i neden yolun ortasında indirdi? Güzel oyuncu Dilara Aksüyek, Nişantaşı'nda taksi beklerken görüntülendi.
Dilara Aksüyek aşk sorularına kayıtsız kaldı
Dilara Aksüyek aşk sorularına kayıtsız kaldı Son zamanlarda adı sosyetik çapkın Hakan Sabancı ile anılan oyuncu Dilara Aksüyek aşk sorularına yanıt vermek istemedi.
Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı ilk kez görüntülendi
Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı ilk kez görüntülendi İş insanı Hakan Sabancı özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı iddia edilen Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu ile Sarıyer'de bulunan bir restoranda bir araya geldi.
Dilara Aksüyek Hakan Sabancı ile aşk iddialarına yanıt verdi
Dilara Aksüyek Hakan Sabancı ile aşk iddialarına yanıt verdi Aygün Aydın'la olaylı bir birlikteliği olan iş insanı Hakan Sabancı, iddiaya göre oyuncu Dilara Aksüyek'le aşk yaşamaya başlamıştı. Dilara Aksüyek, çıkan bu iddialar hakkında konuştu.
Aygün Aydın: "Hakan Sabancı'nın sübyancılarla …"
Aygün Aydın: "Hakan Sabancı'nın sübyancılarla …" Hakan Sabancı'yı ifşa etmesiyle tanınan ve escortluk açıklamalarıyla gündeme gelen Aygün Aydın; Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı'nın birlikte olduğu iddialarıyla çileden çıktı.