Melis İşiten


Sergen Deveci'den bomba Melis İşiten açıklaması
Sergen Deveci'den bomba Melis İşiten açıklaması Uraz Kaygılaroğlu'ndan ani bir şekilde boşanarak herkesi şaşırtan Melis İşiten ile Sergen Deveci; Temmuz ayında Bodrum'da görüntülenmiş, böylece ilişkileri de belgelenmişti.
Melis İşiten yeni sevgilisiyle aşk tatiline çıktı
Melis İşiten yeni sevgilisiyle aşk tatiline çıktı Çapkın oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile beş yıllık evliliği 2019'da biten oyuncu Melis İşiten, yeni sevgilisi Sergen Deveci ile ilk kez objektiflere yakalandı.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan eski eşine sürpriz kutlama
Uraz Kaygılaroğlu'ndan eski eşine sürpriz kutlama Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, 2019 yılında yolunu ayırdığı eski eşi Melis İşiten'in doğum gününü unutmadı.
Melis İşiten'e linç yağmuru
Melis İşiten'e linç yağmuru Uraz Kaygılaroğlu ile evliliğini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra kalbini komedyen Sergen Deveci'ye kaptıran Melis İşiten, sosyal medyada çok fazla linç yediğinden bahsetti.
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten arasında "etiket savaşı" çıktı!
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten arasında "etiket savaşı" çıktı! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun 'Uyanmam' isimli şarkıyı sosyal medya hesabından sevgilisi Berrak Tüzünataç'ı etiketleyerek paylaşmasının ardından Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten de yeni aşkı Sergen Deveci'yi etiketleyerek ilan-ı aşk etti.
Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu'na mı gönderme yaptı?
Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu'na mı gönderme yaptı? 2014 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile dünayevine giren ve 2019 yılında boşanma kararı alan Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten, verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçirgen bağırsak sendromu teşhisi sonrası başrolünde yer aldığı diziden ayrılan eski rol arkadaşı Neslihan Atagül'ün sağlık durumu hakkında bilgi verdi.