Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten arasında "etiket savaşı" çıktı!
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten arasında "etiket savaşı" çıktı! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun 'Uyanmam' isimli şarkıyı sosyal medya hesabından sevgilisi Berrak Tüzünataç'ı etiketleyerek paylaşmasının ardından Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten de yeni aşkı Sergen Deveci'yi etiketleyerek ilan-ı aşk etti.
Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu'na mı gönderme yaptı?
Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu'na mı gönderme yaptı? 2014 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile dünayevine giren ve 2019 yılında boşanma kararı alan Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten, verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, geçirgen bağırsak sendromu teşhisi sonrası başrolünde yer aldığı diziden ayrılan eski rol arkadaşı Neslihan Atagül'ün sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Melis İşiten'den yeni açıklama
Melis İşiten'den yeni açıklama "Sefirin Kızı" dizisinde 'Gediz' karakterine can veren Uraz Kaygılaroğlu'nun Gamze Okutucu ile yeni aşkını ilan etmesinden sonra eski eşi Melis İşiten'in çılgına döndüğü iddia edilmişti.
Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşinden manidar paylaşım
Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşinden manidar paylaşım Ünlü oyuncunun sarmaş dolaş poz verdiği menajeri Gamze Okutucu ile bir süredir aşk yaşadığı öğrenildi.
Uraz Kaygılaroğlu menajeriyle aşk yaşıyor!
Uraz Kaygılaroğlu menajeriyle aşk yaşıyor! Son dönemin en popüler isimlerinden Uraz Kaygılaroğlu, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu.
Burak Deniz'in yeni dizisi geri sayımda
Burak Deniz'in yeni dizisi geri sayımda Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle merak uyandırıyor.