Gökhan Özoğuz kızı Ayşe ile filmde rol aldı

19 Ocak’ta vizyona girecek "Kardeş Takımı" filminde rock müziğinin başarılı ismi Gökhan Özoğuz kızıyla aynı filmde buluştu.

Gökhan Özoğuz kızı Ayşe ile filmde rol aldı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Gökhan Özoğuz bir ilki yaşadı ve yapımcılığını CJ ENM, Medyapım ve Ay Yapım’ın üstlendiği çocuk macera filmi “Kardeş Takımı”nda kızı Ayşe’yle beraber kamera karşısına geçti. 

Elif Dede ve Meriç Aydın’ın yazdığı filmde Fırat Albayram, Ceyda Kasabalı, Çağan Efe Ak, Ecrin Su Çoban, Mehmet Aybars Kaya, Gece Işık Demirel, Mert Denizmen, Melis İşiten, Gülhan Tekin ve Yekta Kopan da oynadı.
Gökhan Özoğuz kızı Ayşe ile filmde rol aldı


Müzisyen kimliğinin yanı sıra sinema aşkıyla tanınan Gökhan Özoğuz, “Kardeş Takımı” sinema filminde ilk kez  kızı Ayşe ile birlikte rol aldı.

Filmde özel ajan olan anne ve babalarının kaçırıldığını öğrenen dört kardeş Deniz, Derya, Ali ve Yaz’ın çıktıkları macera dolu serüvende yolları Gökhan Özoğuz ve kızı Ayşe ile kesişiyor.

Filmde kardeşler, Gökhan ve Ayşe sayesinde anne ve babasını kurtarmaya çok yaklaşıyor.


Gökhan Özoğuz kızı Ayşe ile filmde rol aldı - Resim : 2


Kızı Ayşe ile birlikte keyifli bir set süreci geçiren Özoğuz çekimlerin son gününde oyuncular Çağan Efe Ak, Ecrin Su Çoban, Mehmet Aybars Kaya ve Gece Işık Demirel ile hatıra fotoğrafı çektirdi.