'Aile Çıkmazı' filmine renkli gala

Başrollerini Ferit Aktuğ, Bihter Dinçel, Muharrem Türkseven ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı, yapımcılığını AKC Film'in üstlendiği komedi filmi "Aile Çıkmazı" geçtiğimiz gün; basın, sanat ve cemiyet dünyasından birçok değerli ismin katılımıyla gala & ön gösterim eşliğinde seyiricisiyle buluştu.

'Aile Çıkmazı' filmine renkli gala

Komedi ve maceranın ustalıkla entegre edildiği filmin yönetmenliğini Emre Bahadır Çırakoğlu üstlendi.

Özgür Akçay'ın kalemiyle hayat bulan yapım; Akçay'ın derinlikli karakterler ve zengin kurgusal dünya yaratma yeteneği ile filmi benzersiz kılarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.


 'Aile Çıkmazı' filmine renkli gala


Sıra dışı bir atmosfer ve etkileyici performanslarla, izleyiciyle bağ kurma konusunda usta bir başarı elde eden filmde; Alper Baytekin, Burcu Cavrar, Esra Kılıç, Sercan Gülbahar, Sarp Bozkurt, Melis İşiten, Mina Akdin ve Ahmet Hakan Ünal'da muhteşem oyunculuk performansları ile rol alıyor.


'Aile Çıkmazı' filmine renkli gala - Resim : 2 Kahire ve İstanbul'da geçen ''Aile Çıkmazı''; akademisyen bir anne babanın, görevli olarak gittikleri Mısır'daki arkeolojik kazıda buldukları paha biçilmez bir heykelin başlarına açtığı eğlenceli ve macera dolu olayları anlatıyor.

Ailenin iç dinamiklerini ve ilişkilerini komik bir şekilde ele alan film; ailenin içinde yaşadığı çıkmaz durumları komik bir şekilde aktarırken, aynı zamanda aile bağlarının gücünü ve önemini vurguluyor.

İzleyicilere unutulmaz bir zaman dilimi yaşatmanın ötesinde, aile değerlerine derinlemesine odaklanan bu film, seyircileri güldürürken aynı zamanda kalplerine dokunarak duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Paribu Cineverse Kanyon sahnesinde özel bir iftar daveti eşliğinde ön gösterimi ve galası gerçekleşen ''Aile Çıkmazı'' filmi; sektörün değerli isimlerinin katılımıyla büyük bir kalabalık eşliğinde izlendi.

Gösterim sonunda salonda uzun uzun ayakta alkışlanan film bugün itibariyle vizyona girdi.