Ferit Aktuğ


'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" tiyatro oyununun prömiyeri Trump Sahne'de gerçekleşti.
Ferit Aktuğ boşanır boşanmaz aşkı buldu
Ferit Aktuğ boşanır boşanmaz aşkı buldu Oyuncu Ferit Aktuğ, Bahar Özdoğan'la dokuz yıllık evliliğini sona erdirdiğini yaptığı basın açıklaması ile duyurmuştu.
"Kim Bu Aile?" ekibine İzmir'de yoğun ilgi
"Kim Bu Aile?" ekibine İzmir'de yoğun ilgi "Kim Bu Aile" filminin oyuncuları Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ ve yönetmen Bedran Güzel, önceki gün İzmir Agora AVM’deki özel gösterime katıldı.
"Kim Bu Aile?" filminin galası gerçekleştirildi
"Kim Bu Aile?" filminin galası gerçekleştirildi Cuma günü vizyona girecek olan ‘Kim Bu Aile?’ filmi, dün akşam gerçekleştirilen bir organizasyonla gala yaptı
Nurgül Yeşilçay bambaşka rolle kamera karşısına geçti
Nurgül Yeşilçay bambaşka rolle kamera karşısına geçti Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu ve Ferit Aktuğ'un oynadığı "Kim Bu Aile" sinema salonlarını kahkahalarla sarsmaya hazırlanıyor.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı Başrollerini Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Merve Kült' filmi seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı.
Ahsen Eroğlu'nun "Merve Kült" filmine yeni oyuncu
Ahsen Eroğlu'nun "Merve Kült" filmine yeni oyuncu Ahsen Eroğlu (Merve) ile Ozan Dolunay’ı (Anıl) buluşturan “Merve Kült” filminin çekimleri yarın başlıyor.