Melisa Şenolsun


Masumlar Apartmanı'nın yeni sezon afişi yayımlandı Geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran ve büyük beğeni toplayan 'Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen yeni sezon afişi yayımlandı.
Umut Evirgen'den ayrılan Melisa Şensolsun evini değiştirdi "Masumlar Apartmanı" kadrosuna dahil olması ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, işletmeci Umut Evirgen'le olan ilişkisini noktalamasının ardından radikal bir karar aldı. Şenolsun, evini de değiştirerek, Cihangir'e taşındı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşk yaşıyor Daha önce güzel oyuncular Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun ile uzun süreli aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen, birkaç haftadır Serenay Sarıkaya ile flört ediyor.
Melisa Şenolsun hakkında şaşırtan gerçek! Geçen aylarda Bebek'te MF Yapım çıkışı görüntülenen Melisa Şenolsun, daha sonra O3 Medya ile el sıkışmıştı. Ancak bu anlaşma sözleşme aşamasında bozuldu. Güzel oyuncunun sözleşme şartlarında anlaşamadığı açıklanırken kulislerde başka söylentiler de döndü.
'Masumlar Apartmanı' dizisine sürpriz oyuncu dahil oldu Farah Zeynep Abdullah'ın "İnci için, yol orada bitmişti. Dizideki her karakter, başka insanlara hitap etti. İnci’de kendini bulanlar için bence güzel dersler vardı." açıklamasıyla aniden veda ettiği Masumlar Apartmanı dizisine genç ve güzel oyuncu dahil oldu.
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun dertleşti Melisa Şenolsun ile Büşra Develi 2015’te ‘Tatlı Küçük Yalancılar’da oynamıştı. O günden beri iyi arkadaşlar...
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in arasındaki son bağ da koptu! 1.5 yıldır birlikte olan ve evlenecekleri konuşulan oyuncu Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, geçen ay sürpriz bir şekilde ayrılmıştı.