Melisa Şenolsun


Melisa Şenolsun: "Pandemiyi çalışarak geçirenlerdenim" Güzel oyuncu Melisa Şenolsun pandeminin hayatına etkilerini anlattı.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in bol öpücüklü tatili Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sevgilisi Umut Evirgen ile Bodrum'daki lüks plajda objektiflere yakalandı.
Umut Evirgen - Melisa Şenolsun aşkı tam gaz devam Aşkları tam gaz devam eden Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen, Bebek’te araçlarında seyir halinde objektiflere takıldı.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in tatil planı Melisa Şenolsun ile bir yıldır aşk yaşadığı Umut Evirgen önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu "Atiye" dizisindeki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu.
Umut Evirgen'in filmi geri sayımda Melisa Şenolsun ile mutlu bir birlikteliği olan Umut Evirgen'in ilk uzun metraj filmi ‘Ben Bir Denizim’ Netflix’te yayına girecek.
Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen'e aşk dolu bakışlar Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen’in aşkı Temmuz 2020’de başlamıştı.