Melisa Şenolsun


Büşra Develi ve Melisa Şenolsun gecelerde görüntülendi
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun gecelerde görüntülendi Büşra Develi ile kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Melisa Şenolsun, önceki gece Asmalımescit'teki bir mekanda eğlendi. Arkadaş grubuyla keyifli dakikalar geçiren ikili, çıkışta objektiflere yansıdı.
Melisa Şenolsun 'Masumlar Apartmanı' dizisine veda mı ediyor?
Melisa Şenolsun 'Masumlar Apartmanı' dizisine veda mı ediyor? "Masumlar Apartmanı" dizisine, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın veda etmesinin ardından genç oyuncu Melisa Şenolsun katıldı. Ancak bu transferle hedeflenen reytinglere ulaşılamayınca sevilen diziden ayrılık haberi geldi.
Melisa Şenolsun: "Hep şükretmeye çalışıyorum"
Melisa Şenolsun: "Hep şükretmeye çalışıyorum" Şimdilerde "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan genç oyuncu Melisa Şenolsun'dan çarpıcı açıklamalar...
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen Varşova'da boy gösterdi
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen Varşova'da boy gösterdi Umut Evirgen'in ikinci uzun metraj filmi 'Kimya', 37'nci Varşova Film Festivali'nde dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Festivalin 'Competition 1 - 2' bölümünde yarışan filmin galasına Umut Evirgen ile birlikte filmin başrol oyuncusu Melisa Şenolsun katıldı.
Masumlar Apartmanı dizisinde neler oluyor?
Masumlar Apartmanı dizisinde neler oluyor? TRT1’nin fenomen dizilerinden 'Masumlar Apartmanı' bu sezon seyirciden beklenilen reaksiyonu almıyor.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'den aylar sonra birlikte poz
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'den aylar sonra birlikte poz Umut Evirgen'in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği, başrolünü Melisa Şenolsun, Levent Üzümcü ve Belçim Bilgin’in paylaştığı ‘Kimya’ filminin ekip gösterimi yapıldı.
Melisa Şenolsun yapımcıya gönül verdi
Melisa Şenolsun yapımcıya gönül verdi TRT 1'de ekranlara gelen 'Masumlar Apartmanı' ile gündemde olan oyuncu Melisa Şenolsun'un, başrolünde yer aldığı dizinin yapımcısı Onur Güvenatam'la aşk yaşadığı konuşuluyor.