Melisa Şenolsun


Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi
Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Melisa Şenolsun, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi mest etmeye devam ediyor.
Melisa Şenolsun'a 'Melisa çıplak mısın?' diye sordular! Olay paylaşım!
Melisa Şenolsun'a 'Melisa çıplak mısın?' diye sordular! Olay paylaşım! Son olarak final yapan "Masumlar Apartmanı"nda 'Rüya' karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabında paylaştığı iki fotoğrafla gündem yarattı.
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı!
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı! Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi güzel oyuncularla aşk yaşayan işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in adı son olarak Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştı.
Netflix gecesinde skandal piştiler!
Netflix gecesinde skandal piştiler! Önceki akşam ünlülerin akın ettiği Netflix'in daveti, skandal piştilere sahne oldu.
Kaan Yıldırım adını 'En çapkınlar' listesine yazdırdı!
Kaan Yıldırım adını 'En çapkınlar' listesine yazdırdı! Pınar Deniz aşkıyla gündem olan Kaan Yıldırım’ın güzellerden oluşan aşk listesi, akıllara Türkiye’nin diğer iki çapkınını getirdi.
Melisa Şenolsun sahilde ilginç görüntüler sergiledi
Melisa Şenolsun sahilde ilginç görüntüler sergiledi Son dönemin popüler oyuncularından Melisa Şenolsun, sezonu Bodrum Yalıkavak'ta açtı.
Büşra Develi ve Birkan Sokullu'nun moda buluşması
Büşra Develi ve Birkan Sokullu'nun moda buluşması Ünlü oyuncular Birkan Sokullu ile Büşra Develi bir hazır giyim markasının yüzü oldu.