Melisa Şenolsun


Özge Özder: "Şanslı bir kadınım"
Özge Özder: "Şanslı bir kadınım" "Bana Göz Kulak Ol Derneği"nin 10 yıldır başkanlığını üstlenen oyuncu Özge Özder, yeni projeleri hakkında muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu!
Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu! Ünlü simalar, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü için bir araya geldi. Özge Özder, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Özge Yağız, Pelin Akil gibi isimler, dernek için yaratılan animasyon köpek ile oynadı. Filmde Haluk Bilginer seslendirme yaptı. Pinhani’nin projeye verdiği şarkıyı, Sertab Erener söyledi
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda"
Umut Evirgen hakkında olay sözler: "Acil servis gibi, bütün yaralılar onda" Ünlü işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in hızlı aşk hayatı için şaşırtan bir benzetme geldi.
Melisa Şenolsun fotoğrafını çeken muhabire saydırdı!
Melisa Şenolsun fotoğrafını çeken muhabire saydırdı! Oyuncu Melisa Şenolsun, arkadaşlarıyla birlikte Cihangir'deki bir kafede sohbet ederken objektiflere yansıdı.
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim!
Umut Evirgen'in yeni aşkı yine çok ünlü bir oyuncu! İşte o isim! Umut Evirgen ortak dostları aracılığıyla tanıştığı çok ünlü oyuncuyla gizli saklı buluşuyor...
Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi
Melisa Şenolsun dekoltesiyle yaktı geçti! "Dudaklarımı öp kalbimi hançerle" dedi Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Melisa Şenolsun, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi mest etmeye devam ediyor.
Melisa Şenolsun'a 'Melisa çıplak mısın?' diye sordular! Olay paylaşım!
Melisa Şenolsun'a 'Melisa çıplak mısın?' diye sordular! Olay paylaşım! Son olarak final yapan "Masumlar Apartmanı"nda 'Rüya' karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabında paylaştığı iki fotoğrafla gündem yarattı.