Melisa Şenolsun


Melisa Şenolsun'un keyifli turu
Melisa Şenolsun'un keyifli turu Melisa Şenolsun dün soğuk ve yağmurlu havaya aldırmadı.
Ekin Mert Daymaz - Melisa Şenolsun dedikodusunda yeni gelişme
Ekin Mert Daymaz - Melisa Şenolsun dedikodusunda yeni gelişme Güzel oyuncu Melisa Şenolsun ile Ekin Mert Daymaz'ın aşk haberi geçtiğimiz günlerde basında yer almıştı.
Melisa Şenolsun Ekin Mert Daymaz sorulunca gerildi
Melisa Şenolsun Ekin Mert Daymaz sorulunca gerildi Zorlu PSM'de gerçekleşen Altın Kelebek Ödülleri töreninde şıklık yarışı yaşandı. Bu isimlerden biri de Melisa Şenolsun oldu.
Ekin Mert Daymaz ve Melisa Şenolsun aşk yaşıyor
Ekin Mert Daymaz ve Melisa Şenolsun aşk yaşıyor Çapkın oyuncu Ekin Mert Daymaz, kalbinde ikinci Melisa dönemini yaşıyor. Geçtiğimiz yıllarda güzel oyuncu Melisa Döngel'le aşk yaşayan Daymaz, şimdilerde kalbini bir başka oyuncu Melisa Şenolsun'a kaptırdı.
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun gecelerde görüntülendi
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun gecelerde görüntülendi Büşra Develi ile kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Melisa Şenolsun, önceki gece Asmalımescit'teki bir mekanda eğlendi. Arkadaş grubuyla keyifli dakikalar geçiren ikili, çıkışta objektiflere yansıdı.
Melisa Şenolsun 'Masumlar Apartmanı' dizisine veda mı ediyor?
Melisa Şenolsun 'Masumlar Apartmanı' dizisine veda mı ediyor? "Masumlar Apartmanı" dizisine, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın veda etmesinin ardından genç oyuncu Melisa Şenolsun katıldı. Ancak bu transferle hedeflenen reytinglere ulaşılamayınca sevilen diziden ayrılık haberi geldi.
Melisa Şenolsun: "Hep şükretmeye çalışıyorum"
Melisa Şenolsun: "Hep şükretmeye çalışıyorum" Şimdilerde "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan genç oyuncu Melisa Şenolsun'dan çarpıcı açıklamalar...