Melisa Şenolsun

Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun ayrılık kararı aldı
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun ayrılık kararı aldı Ünlü işletmeci Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile ilişkisini noktalamasının ardından kısa bir süre sonra güzel oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini magazin basınından uzakta yaşayan ünlü çiftten üzücü haber geldi.
Melisa Şenolsun'dan hayranlarını şaşırtan pozlar
Melisa Şenolsun'dan hayranlarını şaşırtan pozlar Melisa Şenolsun, Çanakkale’de fotoğraf sanatçısı Muhsin Akgün'e ilginç pozlar verdi.
Melisa Şenolsun: "Pandemiyi çalışarak geçirenlerdenim"
Melisa Şenolsun: "Pandemiyi çalışarak geçirenlerdenim" Güzel oyuncu Melisa Şenolsun pandeminin hayatına etkilerini anlattı.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in bol öpücüklü tatili
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in bol öpücüklü tatili Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sevgilisi Umut Evirgen ile Bodrum'daki lüks plajda objektiflere yakalandı.
Umut Evirgen - Melisa Şenolsun aşkı tam gaz devam
Umut Evirgen - Melisa Şenolsun aşkı tam gaz devam Aşkları tam gaz devam eden Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen, Bebek’te araçlarında seyir halinde objektiflere takıldı.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in tatil planı
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in tatil planı Melisa Şenolsun ile bir yıldır aşk yaşadığı Umut Evirgen önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu
Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu "Atiye" dizisindeki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Melisa Şenolsun'un yeni projesi belli oldu.