Canan Ergüder


Yılların oyuncusu Ece Uslu'dan olay sözler
Yılların oyuncusu Ece Uslu'dan olay sözler Uzun süredir dizi izlemediğini açıklayan yılların oyuncusu Ece Uslu, izlediği "Aile" dizisi karşısında kendisini tutamayarak açıklamalarda bulundu.
Anıl İlter gündemdeki dizinin kadrosuna dahil oldu!
Anıl İlter gündemdeki dizinin kadrosuna dahil oldu! Pek çok başarılı yapımda rol alan yakışıklı oyuncu Anıl İlter cephesinden bomba bir haber geldi...
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi gün sayıyor
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi gün sayıyor 7 Mart Salı akşamı ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak olan Ay Yapım imzalı "Aile" dizisinin ilk bölümü merakla bekleniyor.
Aile dizisinde Nur Sürer krizi mi çıktı?
Aile dizisinde Nur Sürer krizi mi çıktı? Yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük ilgi gören ve çok yakında Show TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisinin karakterleri şimdiden çok konuşulmaya başlandı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan "Aile" dizisinin ilk afişi yayınlandı.
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler "Aile" dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kareler geldi.
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası!
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası! Magazin dünyası kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiasını konuşuyor...