Canan Ergüder

Ünlü isimleri buluşturan dizide yeni gelişme
Ünlü isimleri buluşturan dizide yeni gelişme Ay Yapım’ın Show TV için çekeceği Oğlum dizisinin oyuncu seçimi sürüyor.
Songül Öden hangi dizinin kadrosuna dahil oldu?
Songül Öden hangi dizinin kadrosuna dahil oldu? Ödüllü yönetmen Ahmet Katıksız’ın Ay Yapım için çekeceği yeni dizi “Oğlum”un hazırlıkları sürüyor.
Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor
Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor Ay Yapım'ın Ahmet Katıksız imzalı yeni dizisi "Oğlum"un hazırlıkları sürüyor. 12 yaşında Cem ile 6 yaşında Kaan adında iki çocuğun seyirciyi sarsacak dramatik hikâyesini anlatan dizinin kadrosu yavaş yavaş netleşiyor.
'Oğlum' dizisine flaş transferler
'Oğlum' dizisine flaş transferler Geçen sezon imza attığı "Alev Alev" dizisi güçlü kadrosu ve hikâyesiyle beğeni toplayan yönetmen Ahmet Katıksız yeni dizisi "Oğlum"u da Ay Yapım'la çekmeye hazırlanıyor.
Kanserle mücadele eden Canan Ergüder'den yeni paylaşım
Kanserle mücadele eden Canan Ergüder'den yeni paylaşım Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder, geçen günlerde tedavisinin tamamlandığını açıklamıştı. Oyuncu, sosyal medya hesabından son halini takipçileriyle paylaştı.
Canan Ergüder: "Setlere döneceğim"
Canan Ergüder: "Setlere döneceğim" Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan Ece ile sanat fuarı Contemporary İstanbul'da objektiflere yansıdı.
Canan Ergüder: "Bu biten bir süreç değil kontrol edilen bir süreç"
Canan Ergüder: "Bu biten bir süreç değil kontrol edilen bir süreç" Geçen Mart ayından beri meme kanseri tedavisi gören Canan Ergüder önceki gün Nişantaşı’nda hastane çıkışı görüntülendi.