Candan Erçetin


Hakan Karahan isyan etti: "Annemiz ölüyor"
Hakan Karahan isyan etti: "Annemiz ölüyor" Şarkıcı Candan Erçetin ile oyuncu sevgilisi Hakan Karahan, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Aralarına mesafe koyarak yürüyen ve aceleci tavırlarıyla dikkat çeken ikili, muhabirlerin soruları üzerine gerildi. Karahan'ın açıklaması ise dikkat çekti.
Eskişehir’deki Balmumu Müzesi'ne yeni heykeller
Eskişehir’deki Balmumu Müzesi'ne yeni heykeller CHP'li Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in şehre kazandırdığı ve Eskişehir’in en çok ziyaret edilen müzelerinden bir olan Balmumu Heykeller Müzesi koleksiyonuna 13 yeni heykel ekledi.
Candan Erçetin'in sahne özlemi son buldu
Candan Erçetin'in sahne özlemi son buldu Candan Erçetin, uzun süre sonra Bodrum'da sevenleriyle buluştu.
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı!
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Çılgın Sedat Candan Erçetin'e ateş püskürdü
Çılgın Sedat Candan Erçetin'e ateş püskürdü Geçen günlerde evinde yangın çıkan şarkıcı Çılgın Sedat, üye olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) başkanı Candan Erçetin'e, "Bir kez aramadı, bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok" dedi.