Caner Cindoruk


Caner Cindoruk: "En büyük dileğim Tuncel Kurtiz gibi yaşlanmak"
Caner Cindoruk: "En büyük dileğim Tuncel Kurtiz gibi yaşlanmak" "Maviye Sürgün" dizisiyle ekrana gelen ünlü oyuncu Caner Cindoruk; efsane isimlere olan hayranlığını anlattı.
Damla Sönmez'in 36. yaş neşesi
Damla Sönmez'in 36. yaş neşesi Güzel oyuncu Damla Sönmez'e sette doğum günü sürprizi yapıldı.
Ünlü isimleri buluşturan projenin kanalı belli oldu
Ünlü isimleri buluşturan projenin kanalı belli oldu Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ı buluşturan "Maviye Sürgün" Show TV'de yayınlanacak.
Oyuncu Şükrü Özyıldız ile ilgili son dakika gelişmesi
Oyuncu Şükrü Özyıldız ile ilgili son dakika gelişmesi Pek çok başarılı yapımda rol alan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız hakkında yeni bir gelişme yaşandı.
Damla Sönmez ve Caner Cindoruk'tan Ömer Çelik'e tepki: "Bizi de not edin"
Damla Sönmez ve Caner Cindoruk'tan Ömer Çelik'e tepki: "Bizi de not edin" Ünlü oyuncular Damla Sönmez ve Caner Cindoruk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in "Bunları not ediyoruz" sözlerine tepki gösterdi.
Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı son görüntüsüyle şoke etti
Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı son görüntüsüyle şoke etti Son olarak "Sadakatsiz" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Caner Cindoruk son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.
Gürberk Polat "Mavi Sürgün" dizisinde
Gürberk Polat "Mavi Sürgün" dizisinde "Mahkum" dizisiyle kendisine hayran bırakan yetenekli oyuncu Gürberk Polat "Mavi Sürgün" dizisinin ekibine katıldı.