Caner Cindoruk


'Sadakatsiz' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Sadakatsiz' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Medyapım'ın Doktor Foster dizisinden uyarladığı Sadakatsiz dizisi geçen sezon çarşamba akşamlarına damgasını vurmuş ve Kuruluş Osman'ı tahtından etmişti.
Sadakatsiz dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
Sadakatsiz dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Kanal D’nin Cansu Dere ve Caner Cindoruk’u buluşturan “Doktor Foster” uyarlaması “Sadakatsiz”in yeni sezon hazırlıkları sürüyor.
Caner Cindoruk denizin içinde sürpriz bir isimle karşılaştı!
Caner Cindoruk denizin içinde sürpriz bir isimle karşılaştı! Sezon finali yapan 'Sadakatsiz' dizisinin Volkan'ı Caner Cindoruk, yaz sezonunu Çeşme'de açtı.
'Sadakatsiz' 32. bölümde ara veriyor
'Sadakatsiz' 32. bölümde ara veriyor Medyapım'ın reyting rekortmeni dizisi "Sadakatsiz" çarşamba akşamlarına damgasını vuruyor.
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem Başarılı oyuncu Selin Şekerci, katıldığı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Behzat Uygur: "Caner Cindoruk mendil satan bir çocuktu"
Behzat Uygur: "Caner Cindoruk mendil satan bir çocuktu" Deneyimli oyuncu Behzat Uygur yıllar önce yaşadığı bir hatırasını anlattı...
Özge Özder ve Sinan Güleryüz bebeklerinin yüzünü ilk kez paylaştı
Özge Özder ve Sinan Güleryüz bebeklerinin yüzünü ilk kez paylaştı Yakışıklı müzisyen Sinan Güleryüz ile evli olan oyuncu Özge Özder, yakın zamanda kızı Eva Luna'yı dünyaya getirmişti. Ünlü oyuncu, Eva Luna'nın yüzünü ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.