Caner Cindoruk


Günümüzün başarılı aktörünü tanıdınız mı?
Günümüzün başarılı aktörünü tanıdınız mı? Ekranın yakışıklı aktörü, yakın arkadaşının doğum gününü birlikte çekilen eski fotoğraflarıyla kutladı.
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı "Aşka Düşman" dizisinin kadrosunda adı geçen Kaan Yıldırım, son noktada anlaşamadı ve gelen projeleri değerlendirmeye başladı. Yakışıklı oyuncu sinema filmi için el sıkıştı.
'Dilek Taşı' dizisinde 'Yılmaz abi' karakteri Yılmaz Güney mi?
'Dilek Taşı' dizisinde 'Yılmaz abi' karakteri Yılmaz Güney mi? Salih Bademci’nin canlandırdığı Mustafa’yı hapishane revirinde ziyaret edip ona sahip çıkan Taner Cindoruk'un canlandırdığı "Yılmaz Abi" karakteri çok konuşuldu.
Haki Biçici eşini ve dostlarını oynatacağı bir film çekiyor
Haki Biçici eşini ve dostlarını oynatacağı bir film çekiyor Oyuncu Haki Biçici başarılı performanslarının ardından ilk kez kendi yazıp yönettiği bir filmle seyircilerin karşısına çıkacak.
Show TV'nin iddialı dizisi için erken final kararı!
Show TV'nin iddialı dizisi için erken final kararı! O3 Medya'nın Show TV'de yayınlanan dizi için erken final kararı alındı.
Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı
Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı Uzun süre sonra setlere dönen Bergüzar Korel'in 3. bebeğini dünyaya getirdikten sonra rol aldığı ilk dizi olan "Düğüm"den ilk kareler yayınlandı.
Bergüzar Korel cephesinden şaşırtan haber
Bergüzar Korel cephesinden şaşırtan haber Dijital için çekilen Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ı buluşturan “Kanlı Yayın” dizisinde şaşırtan değişiklik.