Caner Cindoruk

'Sadakatsiz' dizisinde sona mı geliniyor?
'Sadakatsiz' dizisinde sona mı geliniyor? Medyapım’ın Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş’i buluşturan dizisi "Sadakatsiz"le ilgili kulislerde iki flaş iddia dolaşıyor.
'Sadakatsiz' tam 65 ülkede yayınlanıyor
'Sadakatsiz' tam 65 ülkede yayınlanıyor "Sadakatsiz" dizisi 65 ülkede yayınlanarak en çok satan Türk dizisi olma yolunda ilerliyor.
Latin Amerika'ya Türk damgası
Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Caner Cindoruk ve Necip Memili'nin bilinmeyen düşmanlığı
Caner Cindoruk ve Necip Memili'nin bilinmeyen düşmanlığı Adana'dan çocukluk arkadaşı iki küs oyuncu Caner Cindoruk ile Necip Memili'nin dizileri çarşamba akşamları karşı karşıya geliyor.
Sadakatsiz İspanya’yı kasıp kavurdu
Sadakatsiz İspanya’yı kasıp kavurdu Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’i buluşturan Medyapım’ın "Sadakatsiz" dizisi İspanya’nın en güçlü özel kanallarından Antena 3’te seyirciyle buluştu.
Caner Cindoruk ve Melis Birkan tiyatronun yeni ikilisi oldu
Caner Cindoruk ve Melis Birkan tiyatronun yeni ikilisi oldu 'Sadakatsiz' dizisindeki oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Caner Cindoruk ile Melis Birkan, Marguerite Duras'ın eseri "Yeni Bir Şarkı" adlı tiyatro oyununda bir araya geldi. Tiyatro oyununun biletleri kısa sürede tükendi.
'Sadakatsiz' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Sadakatsiz' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Medyapım'ın Doktor Foster dizisinden uyarladığı Sadakatsiz dizisi geçen sezon çarşamba akşamlarına damgasını vurmuş ve Kuruluş Osman'ı tahtından etmişti.