Caner Erdeniz


Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı
Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak için Wings for Life World Run’a destek oldu.
Müge Boz tek başına kamp yapıyor
Müge Boz tek başına kamp yapıyor Tam bir doğa tutkunu olan oyuncu Müge Boz, önceki gün kızı Vina’yı eşi Caner Erdeniz’e emanet edip arkadaşlarıyla kamp yaptı.
Minik Vina'dan annesi Müge Boz'a izin yok!
Minik Vina'dan annesi Müge Boz'a izin yok! Güzel oyuncu Müge Boz’un geçen çarşamba doğum günüydü.
Caner Erdeniz'in karavan krizi
Caner Erdeniz'in karavan krizi Müge Boz ve Caner Erdeniz her yıl olduğu gibi bu sene de kızları Vina ile karavan tatiline çıkmaya hazırlanıyor.
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması
Anıl Altan ve Caner Erdeniz'in neşeli buluşması Pelin Akil'in eşi Anıl Altan ve Müge Boz'un eşi Caner Erdeniz, önceki akşam kızlarını da alarak Bebek'te bir mekanda yemek yedi. Babalar ve kızları çıkışta topluca el ele tutuşarak basın mensuplarına poz verdi.
Caner Erdeniz: "Babalık bambaşka müthiş bir duygu"
Caner Erdeniz: "Babalık bambaşka müthiş bir duygu" Müge Boz, önceki gün eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina ile Etiler'de objektiflere yansıdı.
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz Haziran 2019'da İspanya'da evlenen Müge Boz ile Caner Erdeniz, önceki gün soluğu yine burada aldı.