Caner Erdeniz


"Gönlümde hep üç çocuk var" diyen Müge Boz'dan flaş açıklama!
"Gönlümde hep üç çocuk var" diyen Müge Boz'dan flaş açıklama! 2019 yılında Barcelona'da nikah masasına oturan Müge Boz-Caner Erdeniz çifti, aynı yıl kasım ayında kızları Vina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma sevincini yaşamıştı.
Müge Boz cephesinden bomba haber!
Müge Boz cephesinden bomba haber! Basketbolcu Caner Erdeniz’le 2019 yılında Barcelona’da evlenen Müge Boz, aynı yılın Ekim ayında anne olmuştu.
Caner Erdeniz ve Müge Boz'un Atina kaçamağı
Caner Erdeniz ve Müge Boz'un Atina kaçamağı Sürekli tatile gidip videolar çeken Caner Erdeniz ve Müge Boz'un son durakları Yunanistan oldu.
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu
Müge Boz ve Caner Erdeniz İzmir'de 'yardıma' koştu 'Wings for Life World Run' etkinliğinde Müge Boz, Caner Erdeniz, Pelin Akil, Anıl Altan, Onur Büyüktopçu, Cemre Gümeli, Müjde Uzman, Ayşe Tolga gibi birçok ünlü isim koşamayanlar için koştu.
Caner Erdeniz ve Müge Boz karavan tatiline çıktı
Caner Erdeniz ve Müge Boz karavan tatiline çıktı Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu eşi Caner Erdeniz, bayram tatilinde lüks otel fiyatlarına karşı 300 bin liraya yaptırdıkları karavanlarıyla çözüm buldu.
Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı
Müge Boz ve Caner Erdeniz'in İzmir hazırlığı Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak için Wings for Life World Run’a destek oldu.
Müge Boz tek başına kamp yapıyor
Müge Boz tek başına kamp yapıyor Tam bir doğa tutkunu olan oyuncu Müge Boz, önceki gün kızı Vina’yı eşi Caner Erdeniz’e emanet edip arkadaşlarıyla kamp yaptı.