cenaze

Apartmana yayılan kötü koku acı gerçeği ortaya çıktı!
Apartmana yayılan kötü koku acı gerçeği ortaya çıktı! Amasya'da 4 katlı binanın 2'nci katından kötü koku yayıldığı ihbarı üzerine eve adrese gelen ekipler, pencereden girdiği evde yalnız yaşayan Mustafa Yıldırım'ın (55) cansız bedenini buldu.
Esenyurt'ta günlük kiralık dairede şüpheli ölüm
Esenyurt'ta günlük kiralık dairede şüpheli ölüm İstanbul'da günlük kiralık bir dairede kalan Ebru K.'dan(48) haber alamayan yakınları durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin girdiği dairede kadının cansız bedeni ile karşılaştı.
Erkin Koray'ın kızından 'mezar' uyarısı
Erkin Koray'ın kızından 'mezar' uyarısı Anadolu Rock müziğinin büyük ustası Erkin Koray geçen cuma Kanada'nın Toronto şehrinde son yolculuğuna uğurlanmıştı.
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'tan Cem Garipoğlu açıklaması
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'tan Cem Garipoğlu açıklaması Yaklaşık 14 yıl önce Münevver Karabulut'u hayattan koparan katil Cem Garipoğlu’nun mezarının açılıp cenazesinin tespit edilmesi talebi yeniden gündeme geldi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, tartışmalara son noktayı koydu.
Kayıp olarak aranan adamdan acı haber geldi!
Kayıp olarak aranan adamdan acı haber geldi! Adana'da 5 gün önce evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Yalçın Uzun'un ailesi kayıp başvurusunda bulundu.
Depremden 180 gün sonra kızı ve torununun cenazesine ulaştı
Depremden 180 gün sonra kızı ve torununun cenazesine ulaştı Hatay Antakya'da yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği Rönesans Rezidans'ta yaşayan öğretmen Biray Beşerikli ile 6 yaşındaki kızı Nazende Dila Açıkgöz'den deprem gününden sonra haber alınamadı.
Erkin Koray'ın cenaze bilgileri belli oldu
Erkin Koray'ın cenaze bilgileri belli oldu Kızının yaşadığı Toronto'da gömülmeyi vasiyet eden Anadolu rock müziğinin ünlü ismi Erkin Koray, Westminster Mezarlığı & Anıt Mezarı'na defnedilecek.