cenaze

Prens Harry ve Prens William cenazede barıştı mı?
Prens Harry ve Prens William cenazede barıştı mı? İngiliz Kraliyet Ailesi, Kraliçe 2. Elizabeth'in 73 yıllık eşi Edinburgh Dükü Prens Philip geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Cenazesi bir süre bekletilen Philip için dün Windsor Kalesi'nda bulunan St. George's Şapeli'nde cenaze töreni düzenlendi.
Prens Philip’in cenaze töreni için hazırlıklar sürüyor
Prens Philip’in cenaze töreni için hazırlıklar sürüyor Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in eşi Prens Philip için yarın düzenlenecek cenaze törenine ilişkin hazırlıklar sürüyor.
Prens Philip’in cenazesi öncesi kriz
Prens Philip’in cenazesi öncesi kriz Prens Philip’in cenaze töreninde Prens Harry ve Prens Andrew’un üniforma giyip giymeyeceği kriz yarattı. Kraliçe Elizabeth'in cenazede hiçbir aile üyesinin üniforma giymemesine karar verdiği öne sürüldü.
Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı
Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı Ünlü oyuncu Mehtap Ar, vefatıyla herkesi yasa boğdu. Mehtap Ar'ın ablası Müjde Ar ile oğlu Söz Ar cenaze töreninde gözyaşlarını tutamadı.
Meghan Markle Prens Philip’in cenaze törenine katılacak mı?
Meghan Markle Prens Philip’in cenaze törenine katılacak mı? İngiltere Kraliyet ailesinden ayrılan Sussex Dükü Prens Harry ve Sussex Düseşi Meghan Markle, 99 yaşında hayatını kaybeden Edinburgh Dükü Prens Philip için taziye mesajı yayımladı.
'Öldü' diye gömülen babasının yaşadığını öğrendi!
'Öldü' diye gömülen babasının yaşadığını öğrendi! Çanakkale'de isim benzerliği ve yanlış düzenlenen evrak yüzünden filmleri aratmayan bir olay yaşandı.
Bige Önal'a babasının cenazesine katılmayan ağabeyi soruldu
Bige Önal'a babasının cenazesine katılmayan ağabeyi soruldu Geçtiğimiz günlerde babası Erhan Önal'ı kaybetmenin acısını yaşayan oyuncu Bige Önal, bir arkadaşıyla restoranda görüntülendi.