cenaze

İlker Kaleli sevgilisi Sıla'yı acı gününde yalnız bırakmadı
İlker Kaleli sevgilisi Sıla'yı acı gününde yalnız bırakmadı Sanatçı Sıla dün İzmir'de babası Şükrü Gençoğlu'nu son yolculuğuna uğurladı.
Hıncal Uluç son yolculuğuna uğurlandı
Hıncal Uluç son yolculuğuna uğurlandı 83 yaşında hayatını kaybeden usta gazeteci ve yazar Hıncal Uluç için bugün çalıştığı Sabah Gazetesi önünde tören düzenlendi. Törene ailesi ve spor camiasından birçok isim katıldı.
Ceyhun Fersoy kazadan 10 dakika önceyi anlattı
Ceyhun Fersoy kazadan 10 dakika önceyi anlattı Amasya'da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün kamyona çarpması sonucu 3 kişi öldü, 9 kişi yaralandı. Hastanedeki tedavisi devam eden Ceyhun Fersoy, kaybettiği dostu Tolga Güleryüz ile ilgili paylaşım yaptı.
Batuhan Bostancı gözyaşlarıyla uğurlandı
Batuhan Bostancı gözyaşlarıyla uğurlandı Galatasaray Kulübü Eski 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı, Eyüp Sultan Camii’nde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Albayrak ile Bostancı ailesinin acısı yürekleri yaktı.
Hıncal Uluç'un cenaze programı belli oldu
Hıncal Uluç'un cenaze programı belli oldu Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yaşam savaşı veren duayen gazeteci, dün gece hayata gözlerini yummuştu.
Şehit Fethi Sekin'in babası son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Fethi Sekin'in babası son yolculuğuna uğurlandı Elazığ'da Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'in hayatını kaybeden babası Mehmet Zeki Sekin (69) için Baskil ilçesinde tören düzenlendi. Törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da katıldı.
Dilek Ertek için gıyabi cenaze töreni düzenlendi
Dilek Ertek için gıyabi cenaze töreni düzenlendi Tahiti'de okyanusa düşen iş kadını Dilek Ertek için İstanbul'da Teşvikiye Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılındı.