cenaze

Alişan'ı en acı gününde yalnız bırakan Demet Akalın'a tepki yağıyor! Güneş alerjisi olduğu için yakın arkadaşı Alişan'ın kardeşinin cenazesine katılmayacağını bildiren Demet Akalın, dün akşam konser verdi.
Alişan'ın kardeşi son yolculuğuna uğurlandı Ünlü şarkıcı Alişan'ın 20 gündür Corona virüse direnen kardeşi dün gece saatlerinde hayatını kaybetti.
Alişan'ın kardeşi bugün toprağa verilecek Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür Corona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acılı haberi alan aile hastane önünde gözyaşlarına boğuldu. 41 yaşında hayatını kaybeden Tektaş, bugün son yolculuğuna uğurlanacak.
Zsa Zsa Gabor 5 yıl sonra son yolculuğuna uğurlandı Macaristan doğumlu oyuncu Zsa Zsa Gabor, ölümünden yaklaşık 5 yıl sonra son yolculuğuna uğurlandı. Gabor'un külleri Budapeşte'de toprağa verildi.
Kartal Tibet gözyaşlarıyla uğurlandı 83 yaşında hayata veda eden Yeşilçam’ın usta ismi oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet, için bugün Zincirlikuyu Camii'nde tören düzenlendi.
Kartal Tibet bugün son yolculuğuna uğurlanacak 83 yaşında vefat eden Türk Sineması'nın usta ismi oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet'in cenaze programı belli oldu.
Uğurtan Sayıner gözyaşlarıyla uğurlandı Bizimkiler'de 'Cemil' karakteri ile tanınıp sevilen oyuncu Uğurtan Sayıner için cenaze töreni düzenlendi. Dizide eşi Sevim'i canlandıran Sabriye Kara, "Koş Sevim' dedi. Geldim ama bu çok kötü" dedi.