cenaze

Kimsesize ölümünden sonra aile nasip oldu!
Kimsesize ölümünden sonra aile nasip oldu! Ölen kardeşlerinin yerine yanlışlıkla kimsesiz birinin cenazesini alan Afyonkarahisarlı Atakaya ailesi, o cenazeye de sahip çıktı. İslam dininin bütün gerekleri yerine getirilerek defnedilen kimsesizin cenaze namazı da ‘Ademoğlu Atakaya’ adına kılındı.
Belgin Doruk'un oğlu Aydın Birsel toprağa verildi
Belgin Doruk'un oğlu Aydın Birsel toprağa verildi Efsane sinema sanatçısı Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, son yolculuğuna uğurlandı. 54 yaşında beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Birsel, vasiyeti üzerine annesinin mezarına gömüldü.
Erdal Şeyda Lafçı son yolculuğuna uğurlanıyor
Erdal Şeyda Lafçı son yolculuğuna uğurlanıyor Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, Balıkesir’de trafik kazası geçirdi. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise hayatını kaybetti. İş adamı, bugün İzmir'de son yolculuğuna uğurlanacak.
Ebru Şallı'dan duygulandıran paylaşım
Ebru Şallı'dan duygulandıran paylaşım Geçen sene 10 yaşındaki oğlunu kaybeden eski manken Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı yaşamını yitirdi. Bir süredir kanser tedavisi gören Şükrü Şallı, dün Bodrum'da son yolculuğuna uğurlanırken Ebru Şallı'dan duygulandıran bir paylaşım geldi.
Kaya Olgar hayatını kaybetti
Kaya Olgar hayatını kaybetti 1990'lı ve 2000'li yılların aranılan manken ve oyuncularından Kaya Olgar, 57 yaşında vefat etti.
Ercan Turgut'a son görev
Ercan Turgut'a son görev Ünlü sanatçı Ercan Turgut, dün yaşamını yitirmişti. Müzik dünyasına çok sayıda eser kazandıran Turgut, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.
Aysun Kayacı babasının cenazesine katılmadı
Aysun Kayacı babasının cenazesine katılmadı Manken Aysun Kayacı'nın akciğer kanseri olan babası Selahattin Kayacı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.