cenaze


Korhan Berzeg'in ölümündeki sır perdeleri!
Korhan Berzeg'in ölümündeki sır perdeleri! Ölümü DNA testiyle kesinleşen ekonomist Korhan Berzeg ile ilgili sır perdesi henüz aralanmazken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ediliyor.
Yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu
Yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu Burdur'da Şahin Korkmaz (64) yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.
Mantar toplamaya giden kadın başından vurulmuş halde ölü bulundu
Mantar toplamaya giden kadın başından vurulmuş halde ölü bulundu Ankara'nın Çubuk ilçesinde mantar toplamak için gittiği yerden geri dönmeyen Afganistan uyruklu Zarın Mardani (41), ölü bulundu. Tabancayla başından vurulan kadının eşi ile 1 kişi gözaltına alındı.
Bankaya ceset götürüp kredi çekmeye çalışan kadın konuştu
Bankaya ceset götürüp kredi çekmeye çalışan kadın konuştu Geçen ay tekerlekli sandalyedeki amcasının cansız bedeni ile bankaya giderek amcası adına kredi çekmeye çalışan kadın ilk kez konuştu.
Yağmur Taktaş'ın cenazesi, otopsi için Adana'daki mezarından çıkarıldı
Yağmur Taktaş'ın cenazesi, otopsi için Adana'daki mezarından çıkarıldı ABD'de hayatını kaybeden ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edilen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş’ın (28) Adana’daki mezarı, ailesinin başvurusu üzerine otopsi için bugün açıldı. Taktaş’ın çıkarılan cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.
Parkta dinlenirken fenalaşan şahıs hayatını kaybetti
Parkta dinlenirken fenalaşan şahıs hayatını kaybetti Antalya'da çocuk parkında dinlenmek üzere banka oturan Ercan Çiçek (52) aniden yere yığılarak hayatını kaybetti.
İliç’teki maden ocağında 2 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı
İliç’teki maden ocağında 2 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı Erzincan’ın İliç ilçesindeki madende 13 Şubat'ta yaşanan toprak kaymasında, toprağın altında kalan 2 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı.