cenaze


Cem Büyükhanlı'nın ani ölümüyle ilgili yeni gelişme
Cem Büyükhanlı'nın ani ölümüyle ilgili yeni gelişme Ani vefatıyla cemiyet hayatını yasa boğan Cem Büyükhanlı'nın evinde ölü bulunduğu ortaya çıktı.
Kırklareli'ndeki sel felaketinden acı haber! Can kaybı 6 oldu!
Kırklareli'ndeki sel felaketinden acı haber! Can kaybı 6 oldu! Kırklareli'nde felakete yol açan selde can kaybı sayısı 6 oldu. Son olarak kayıp olarak aranan Ahmet Baki Şimşek'in cansız bedenine ulaşıldı. Pazar günü Aksaray'da sele kapılan 3 aylık Asel bebeği arama çalışması ise sürüyor.
Balık yerken boğazına kılçık kaçan genç avukat kurtarılamadı
Balık yerken boğazına kılçık kaçan genç avukat kurtarılamadı Bodrum'a tatile gelen ve arkadaşları ile bir restorana yemeğe giden İstanbul Barosu avukatlarından Elif Alev Çevikdal aniden fenalaştı. Boğazına kılçık kaçtığı belirtilen Çevikdal, kaldırıldığı özel bir hastanede kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.
Yaşar Kemal'in oğlu gözyaşlarıyla uğurlandı
Yaşar Kemal'in oğlu gözyaşlarıyla uğurlandı Nefes darlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yaşar Kemal'in oğlu Raşit Gökçeli, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kilyos Mezarlığı'nda defnedildi.
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu (68), Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM Misafirhanesi'ndeki sıcak su havuzunda ölü bulundu.
Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti
Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti Ali Sabancı'nın, ailesiyle birlikte Yunan adası Leros'ta geçirdiği bot kazasının şoku sürerken sosyete, bir acı haber daha aldı.
Çoruh Nehri'nde erkek cesedi bulundu
Çoruh Nehri'nde erkek cesedi bulundu Artvin'in Şavşat ilçesinde, Çoruh Nehri’nde erkek cesedi bulundu. Cesedin, 3 ay önce kamyonuyla uçtuğu nehirde akıntıya kapılıp kaybolan Zübeyir Topal’a (41) ait olabileceği değerlendiriliyor.