cep telefonu


TikTok, App Store ve Play Store’dan kaldırılabilir!
TikTok, App Store ve Play Store’dan kaldırılabilir! TikTok her geçen gün popülerliğini artırırken diğer yandan ise ABD ile yaşanan sorunlarla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı olay yarattı!
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı olay yarattı! Güzeller güzeli oyuncu Serenay Sarıkaya, kendisine makyaj yapılırken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
Cep telefonunuzda bu uygulamalar yüklüyse derhal silin!
Cep telefonunuzda bu uygulamalar yüklüyse derhal silin! Android ve iPhone sahiplerini tehlikeye atan yeni uygulamalar keşfedildi.
Yakın arkadaşına gösterdiği merhametten maraz doğdu!
Yakın arkadaşına gösterdiği merhametten maraz doğdu! İstanbul'da yaşayan Yağmur N., arkadaşı Cansu K.'dan rica ederek kendisi adına aldığı hattı bir süre kullanıp kapatacağını söyledi ancak ne hattı kapattı, ne de yıllarca faturalarını ödedi.
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun!
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun! Milyonlarca kişinin müzik dinlediği Spotify isimli dijital müzik uygulamasıyla ilgili bomba bir gerçek ortaya çıktı...
Milyonlarca kişiyi etkileyen 'ekran bağımlılığı'ndan nasıl kurtuluruz?
Milyonlarca kişiyi etkileyen 'ekran bağımlılığı'ndan nasıl kurtuluruz? Hollandalı Psikolog Olivia Brouillette, ekran başında geçirilen uzun sürelerin yakında psikolojide "resmen tanınan bir bağımlılık" biçimi olacağından emin.
Şanlıurfa'da 26 dolandırıcılık şüphelisi adliyede!
Şanlıurfa'da 26 dolandırıcılık şüphelisi adliyede! Şanlıurfa merkezli 5 ilde kendilerini 'hakim', 'savcı' ve 'asker' olarak tanıtıp, dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 26 şüpheli, adliyeye sevk edildi.