cep telefonu


"iPhone turizmi" patladı!
"iPhone turizmi" patladı! Bu yıl klonlamanın 3,9 milyonu, yolcu beraberi telefonun ise 500 bin adeti aşması bekleniyor.
Google sevilen iki modelin fişini resmen çekti!
Google sevilen iki modelin fişini resmen çekti! Google, 2019'da piyasaya sürülen Google Pixel 4 ve 4 XL modellerinin güncelleme desteğini Pixel 7 lansmanı öncesi sonlandırdı.
"WhatsApp yedeklemeleri" hakkında bilmedikleriniz!
"WhatsApp yedeklemeleri" hakkında bilmedikleriniz! WhatsApp yedeklemeleri hâli hazırda fotoğraf, video ve uygulamalarla dolu olan depolama alanımızı fazlasıyla işgal edebiliyor.
Sosyal medyada "cep telefonu savaşı" çıktı!
Sosyal medyada "cep telefonu savaşı" çıktı! Fiyatları 57 bin TL’ye kadar çıkan Iphone 14 model cep telefonlarının bazı ünlülere reklam amaçlı gönderilmesi, isyan çıkarttı.
Cep telefonlarının yaydığı mavi ışık çocukları erken ergenliğe sokabilir
Cep telefonlarının yaydığı mavi ışık çocukları erken ergenliğe sokabilir Yeni bir çalışma, cep telefonlarının ve tabletlerin genç yaşta yaydığı mavi ışığa maruz kalmanın, bir çocuğun erken ergenlik riskini artırabileceğini ve hatta gelecekte doğurganlıklarına zarar verebileceğini buldu.
Cep telefonunun fiyatı vergiyle ikiye katlanıyor
Cep telefonunun fiyatı vergiyle ikiye katlanıyor Türkiye’de yaklaşık 30 bin TL fiyatla satışa çıkan iPhone 14, Almanya’da 18.2 bin TL’ye, İngiltere’de 17.8 bin TL’ye satılıyor. Türkiye’de verginin vergisi de alınınca 15 bin TL’lik akıllı telefondan alınan vergi 15 bin TL’ye ulaşıyor.
Murat Pilevneli ve Aslı Pamir'e skandal suçlama!
Murat Pilevneli ve Aslı Pamir'e skandal suçlama! Ünlü çift Asli Pamir ve Murat Pilevneli, 20 Aralık günü İstanbul Beşiktaş'taki bir mekana gitti.