cep telefonu

'Eşime niye mesaj attın ulan?' deyip öldürdü!
'Eşime niye mesaj attın ulan?' deyip öldürdü! Denizlinin Çivril ilçesinde, Gökhan S. yolda karşılaştığı ve eşine cep telefonundan cinsel içerikli mesaj attığını iddia ettiği Hüseyin Ş.'yi taşla başına vurup, av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü.
Yacht Dünyası ile artık tekneler cebinizde!
Yacht Dünyası ile artık tekneler cebinizde! Yat kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!.. Yacht Dünyası ile artık tekneler cebinizde. Yüzlerce yat seçeneğini; liman, model ve kapasitesine göre listeleyip anında güvenle kiralayabilirsiniz.
Güvenlik görevlisi, 80 yaşındaki kadını 1 milyon lira dolandırılmaktan kurtardı
Güvenlik görevlisi, 80 yaşındaki kadını 1 milyon lira dolandırılmaktan kurtardı Bursa’nın İnegöl ilçesinde, telefonla arayan dolandırıcıların hesabındaki 1 milyon lirasını çekmesi için bankaya gönderdiği Melahat Y. (80), güvenlik görevlisinin dikkati sayesinde dolandırılmaktan kurtuldu.
Nebahat Çehre: "Onların hepsi benim kızım"
Nebahat Çehre: "Onların hepsi benim kızım" Yeşilçam ve sahnelerin usta isimlerinden Nebahat Çehre, katıldığı bir davette objektiflere yansıdı.
İstanbul'da telefon dolandırıcılarına operasyon: 15 gözaltı
İstanbul'da telefon dolandırıcılarına operasyon: 15 gözaltı İstanbul'da telefonla aradıkları kişilere kendilerini polis, hakim ya da savcı olarak tanıtarak banka hesaplarının terör örgütleri tarafından ele geçirildiğini söyleyip para ve ziynet eşyalarını alan şebekeye yönelik yapılan operasyonda biri kadın 15 şüpheli gözaltına alındı.
İşe başladığı ilk gün hırsızlık yaptı!
İşe başladığı ilk gün hırsızlık yaptı! İstanbul Avcılar'da bir telefon bayisinde işe başlayan genç, çalıştığı yerden cep telefonunu çalarak kayıplara karıştı. B.Ç.'nin cep telefonunu çaldığı anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Kadınlar tuvaleti sapığı linç edilmek istendi!
Kadınlar tuvaleti sapığı linç edilmek istendi! İstanbul Güngören'de kadınlar tuvaletine girerek cep telefonuyla görüntü çektiği öne sürülen bir kişi çevredekiler tarafından yakalandı.