CHP


TRT’nin eli vatandaşın cebinden çıkmıyor TRT 2020’de enerji hasılat payından 1 milyar 215 milyon 447 bin TL, bandrolden ise 2 milyar 619 milyon 604 bin TL gelir elde etti. Yani gelirlerinin yüzde 88’i vatandaştan geldi.
Zülfü Livaneli cumhurbaşkanı adayı olacağı iddialarını yalanladı Zülfü Livaneli, hakkında ortaya atılan CHP ve İYİ Parti'nin ortak cumhurbaşkanı adaylığı iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.
CHP'li Atila Sertel: "TRT'de 10 adet silah kayboldu!" Kayıp silahlar konusu tartışılmaya devam ederken, CHP'li Atila Sertel dikkat çeken ifadeler kullandı...
Faik Öztrak: "Zam oldu, zulüm oldu, fakirlik oldu" 10 Temmuz 2018 ile 10 Temmuz 2021 arasında, orta direğin tamamen çöktüğünü savunan CHP Genel Bakan Yardımcısı Faik Öztrak, “Köprü geçiş ücreti yüzde 309, mercimek yüzde 104, margarin yüzde 117, ekmek yüzde 68.8 zamlandı” dedi.
Hilal Kaplan'dan "yazlık saray" yorumu Hilal Kaplan, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi için, "Cumhuriyet tarihinin gördüğü en çalışkan Cumhurbaşkanı, tartışmasız Erdoğan'dır, tatilde de devlet işlerini yürütüyor" değerlendirmesinde bulundu.
AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık'tan tepki çeken paylaşım! AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık "Malatya'dan Kemal Amca'ya mesaj var" ifadeleriyle akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşın görüntülerini paylaştı. Çalık, gelen tepkilerin üzerine paylaşımını silmek zorunda kaldı.
Vatandaşın numarasını 0850’li hatlara kim verdi? Vatandaşları bunaltan 0 850 hatlardan gelen izinsiz arama ve SMS’ler Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na soruldu.