CHP


Vatandaşlar yine akaryakıt istasyonlarına akın etti
Vatandaşlar yine akaryakıt istasyonlarına akın etti Akaryakıta gelen zamların ardı arkası kesilmiyor.
Tedbir alınmazsa 1 ayda yağ bulunmaz!
Tedbir alınmazsa 1 ayda yağ bulunmaz! CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, ayçiçeği yağında yaşanan kuyruklar ve fiyat artışının araştırılması için Meclis’e önerge verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Montrö’ çıkışı: "Erdoğan, önemini kavramıştır"
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Montrö’ çıkışı: "Erdoğan, önemini kavramıştır" CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nin önemini kavradığını belirtti.
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e büyük saygısızlık!
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e büyük saygısızlık! Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi’ndeki cumhurbaşkanları köşesinde Cumhuriyetin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yer verilmemesi tepki topladı.
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Onur Kumbaracıbaşı vefat etti
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Onur Kumbaracıbaşı vefat etti Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, eski CHP Kocaeli Milletvekili Onur Kumbaracıbaşı hayatını kaybetti.
Boş tost ve boş baklavadan sonra şimdi de boş gözleme
Boş tost ve boş baklavadan sonra şimdi de boş gözleme Artan hayat pahalılığına karşı işletmelerin uyguladığı yöntemler sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. İçi boş tost, boş baklavanın ardından bu kez bir büfede fiyatı 10 TL'den içi boş gözleme satıldığı görüldü.
'Kavakçı kardeşler skandalı' büyüyor!
'Kavakçı kardeşler skandalı' büyüyor! CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İBB’den 2.1 milyon lira burs alan Ravza Kavakçı’nın yazdığı tezinin, ablası Merve Kavakçı’nın yazdığı tezle birebir aynı olduğunu belirtti. Ağbaba, “Tezin her sayfasında intihal (aşırma) var” dedi.