CHP


Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Cumhurbaşkanlığı Külliyesi' açıklaması
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Cumhurbaşkanlığı Külliyesi' açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda çalışmalarını Çankaya Köşkü’nden yürüteceğini söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu veda etti! İşte o tarihi konuşma
Kemal Kılıçdaroğlu veda etti! İşte o tarihi konuşma Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Toplantısı'nda tarihi bir konuşma yaptı.
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının belirleneceği liderler toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğinde sona erdi.
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor Millet İttifakı genel başkanlarının saat 14.00’de başlaması planlanan toplantısı önce saat 15.00’e sonra da 16.00’ya ertelendi.
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi'nde
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi'nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, Meral Akşener ile görüşmek üzere İYİ Parti Genel Merkezi'ne geldi.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kurmaylarına talimat: "Cevap vermeyeceğiz"
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kurmaylarına talimat: "Cevap vermeyeceğiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MYK üyelerine konuyla ilgili tartışmalardan kaçınmalarını söyleyerek “Biz yolumuza devam edeceğiz. Cevap vermeyeceğiz” dediği belirtildi.
Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan açıklama
Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan açıklama İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, cumhurbaşkanlığı adaylığı için çağrıda bulunduğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesaplarından açıklamada bulundu.