CHP


Eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş hayatını kaybetti Eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş hayatını kaybetti. Vefat haberini CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden duyurdu.
Onursal Adıgüzel'den Thodex çıkışı! CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, yaptığı yazılı basın açıklamasında Thodex’e ilişkin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği soru önergesine 5 aydır yanıt alamadığını söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu: "10 temel gıda ürününe enflasyonu yansıtmayın" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kara Kışla Mücadele Hareketi” kapsamında dün gıda sektörü paydaşlarıyla biraraya geldi.
TRT'ye bir haftada sınavsız 245 kişi alındı CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, İletişim Fakültesi mezunu binlerce genç işsizken, TRT'ye sınavsız ve liyakatsiz olarak yüzlerce kişinin alındığına dikkat çekti.
Fatih Altaylı'dan dikkat çeken 'CHP adayı' yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Muhtar Kent ve Özgür Demirtaş isimleri için "palavra" ifadesi kullandı.
19 bin kişi parayla TC vatandaşı oldu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı vatandaşlık karşılığı bin 218 arsa, tarla ve 29 bin 140 konut, işyeri satıldığını açıkladı. 250 bin dolar ve üstü değerinde gayrimenkul alarak TC vatandaşı olanların sayısı ise 19 bin 630 oldu.
Açılan 2 dükkandan 1’i kepenk kapattı Resmi verilere göre, bu yılın ilk 6 ayında ülke genelinde açılan her 2 işyerinden 1’i kapısına kilit vurdu. En büyük yaprak dökümü İstanbul’da yaşandı.