Cumhur ittifakı


İkinci turu 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçim için neler vaat edildi?
İkinci turu 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçim için neler vaat edildi? Cumhurbaşkanı için ikinci tur seçim 28 Mayıs’ta yapılacak... Seçim beyannamesinde ve seçim kampanyası sırasında işçiye, memura, esnafa, emekliye birçok vaatte bulunuldu.
Erdoğan seçim stratejisini açıkladı: "Miting düşünmüyorum"
Erdoğan seçim stratejisini açıkladı: "Miting düşünmüyorum" 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde adaylar yeterli oyu alamadı ve seçim ikinci tura kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim gününün ardından ilk kez televizyon programında açıklamalarda bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu Tanju Özcan'ın 'sığınmacı' paylaşımını beğendi
Kemal Kılıçdaroğlu Tanju Özcan'ın 'sığınmacı' paylaşımını beğendi CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sığınmacılar ile ilgili Twitter paylaşımını beğendi.
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar!
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar! Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından, seçim öncesinde 20-24 Mayıs tarihleri olarak açıklanan yurt dışında oy verme tarihleri bazı ülkelerde değiştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 28 Mayıs mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 28 Mayıs mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılı’nın müjdecisi haline getireceğiz" dedi.
Muhalefet, hayal kırıklığına uğrayan seçmenden dolayı 2. turu istemiyor mu?
Muhalefet, hayal kırıklığına uğrayan seçmenden dolayı 2. turu istemiyor mu? Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin Odatv'nin edindiği son kulise göre Millet İttifakı'nda ikinci tur endişesi başladı.
Erol Mütercimler: "Sinan Oğan Cumhur İttifakına gidecek"
Erol Mütercimler: "Sinan Oğan Cumhur İttifakına gidecek" Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair yine çok çarpıcı yorumlarda bulundu.