cumhurbaşkanı adayı


Sinan Oğan'dan 11 maddelik paylaşım!
Sinan Oğan'dan 11 maddelik paylaşım! Sinan Oğan'ın paylaşımında "Pazartesi" etiketini kullanması dikkat çekti.
Yurt dışı temsilcilikleri ve gümrük kapılarında oy verme işlemi başladı
Yurt dışı temsilcilikleri ve gümrük kapılarında oy verme işlemi başladı Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar, İstanbul Havalimanı'nda oy kullanmaya başladı.
Kılıçdaroğlu yurt dışındaki seçmenlere seslendi: "Vatanınız için oy verin"
Kılıçdaroğlu yurt dışındaki seçmenlere seslendi: "Vatanınız için oy verin" Millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın oy kullanmaya başlayacak yurt dışı seçmene seslendi: “Vatanınız için oy verin.”
İstanbul Havalimanı'nda oy verme işlemi yarın başlıyor
İstanbul Havalimanı'nda oy verme işlemi yarın başlıyor Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için yurtdışına kayıtlı Türk vatandaşları, başta İstanbul Havalimanı olmak üzere, gümrük kapıları ve temsilciliklerde yarın oy kullanmaya başlayacak.
İkinci turda kimi destekleyeceği merak edilen Muharrem İnce 'susma kararı' aldı!
İkinci turda kimi destekleyeceği merak edilen Muharrem İnce 'susma kararı' aldı! Seçimlere iki gün kala hakkındaki iddialar nedeniyle adaylıktan çekilmek zorunda kalan Muharrem İnce liderliğindeki Memleket Partisi seçmeninin, 28 Mayıs’ta hangi adayı destekleyeceği merak konusu oldu.
Erol Mütercimler: "Kampanya başlatıyoruz" (İkinci Video)
Erol Mütercimler: "Kampanya başlatıyoruz" (İkinci Video) Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulunmaya devam ediyor.
Erol Mütercimler: "Sinan Oğan ve Ümit Özdağ ile konuştum" (Birinci video)
Erol Mütercimler: "Sinan Oğan ve Ümit Özdağ ile konuştum" (Birinci video) Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair yine çok çarpıcı yorumlarda bulundu.