Deniz Seki


Deniz Seki Hülya Avşar'ı eleştirenlerin ayaklarını ısıracak
Deniz Seki Hülya Avşar'ı eleştirenlerin ayaklarını ısıracak Kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak ve kız çocuklarının eğitimine dikkat çekmek amacıyla bu yıl üçüncü kez düzenlenen Altın Taç Ödül Töreni, Baltalimanı'nda gerçekleşti.
Takipçileri Deniz Seki'ye sordu: "Neden aynadaki daha kilolu?"
Takipçileri Deniz Seki'ye sordu: "Neden aynadaki daha kilolu?" Son dönemde verdiği kilolarla büyük değişim geçiren şarkıcı Deniz Seki, paylaştığı fotoğrafla yine sosyal medyanın gündemine oturdu.
Deniz Seki'den photoshop isyanı
Deniz Seki'den photoshop isyanı Önceki gün Etiler'de görüntülenen Deniz Seki'ye sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara gelen "Photoshop" yorumları hatırlatıldı. Ünlü şarkıcı, "Ne photoshopu arkadaşlar? Görüyorsunuz işte, karşınızdayım." diyerek, eleştirilere tepki gösterdi.
Deniz Seki'nin son görüntüsü merak uyandırdı
Deniz Seki'nin son görüntüsü merak uyandırdı Kilo verdiği gözlenen şarkıcı Deniz Seki'nin yeni hali hayranlarını bir kez daha şaşırttı.
Deniz Seki: "Benim keyfim çok yerinde"
Deniz Seki: "Benim keyfim çok yerinde" "Sanatın sizi iyileştirmesine izin verin ve konserlere gelin" diyen Deniz Seki önceki akşam sevenleriyle Antalya'da buluştu…
Eski aşıklar stüdyoya kapandı
Eski aşıklar stüdyoya kapandı 90’lı yıllarda müzik dünyasında yeni yeni emeklemeye başlayan Deniz Seki’nin yolu o dönem aranjör Murat Yeter ile kesişmişti.
Deniz Seki'den romantik konser
Deniz Seki'den romantik konser Türk Pop Müziğinin iki sevilen ismi Deniz Seki ve Kutsi; Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında muhteşem bir konsere imza attılar.