Derya Şensoy


Derya Şensoy dinmeyen acısını anlattı Derya Şensoy, geçtiğimiz günlerde kalp ve damar hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden babası Ferhan Şensoy'dan bahsederken duygusal anlar yaşadı.
Derya Şensoy'dan duygulandıran paylaşım Derya Şensoy, geçtiğimiz ay vefat eden babası Ferhan Şensoy ile ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.
Derya Şensoy'dan babası Ferhan Şensoy için duygusal paylaşım! Derya Şensoy, geçtiğimiz günlerde kalp ve damar hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden babası Ferhan Şensoy'u duygusal bir paylaşımla andı.
Sarp Levendoğlu'ndan yeni aşkıyla ilk poz! Sarp Levendoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Naz Çağla Irmak ile yeni bir birlikteliğe yelken açtı. Çift, aşklarını sosyal medyadan duyurdu...
Vefat eden Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy'dan ilk açıklama Usta oyuncu Ferhan Şensoy, bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti.
Derya Şensoy'un utangaç aşkından romantik paylaşım Derya Şensoy'un büyük aşk yaşadığı Celal Can Algül, Cihangir'de flaşlar patlayınca utangaç tavırlar sergilemişti.
Derya Şensoy ve sevgilisinin telefon trafiği Cihangir'de görüntülenen Derya Şensoy ve yeni aşkı Celal Can Algül, 1 saat telefonda konuştuktan sonra buluştukları mekandan ayrıldılar...