DEVA Partisi


Ali Babacan: "Seçim zamanı ile ilgili herkes anayasaya uymak zorunda"
Ali Babacan: "Seçim zamanı ile ilgili herkes anayasaya uymak zorunda" DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ‘’Anayasa hükümleri çok açık. Kimse hukukun üstünde değil. Mesele seçimler ve seçimlerin zamanı ise anayasaya herkes uymak zorundadır’’ dedi.
Ali Babacan: "Adıyaman'dan bir acı haber daha aldık"
Ali Babacan: "Adıyaman'dan bir acı haber daha aldık" DEVA Partisi Lideri Ali Babacan, "Adıyaman’dan bir acı haber daha aldık. Tut İlçe Başkanımız Mehmet Baykara ve 8 kişilik ailesinin tüm fertlerini maalesef kaybettik" dedi.
DEVA Partisi lideri Ali Babacan'dan 5 lidere ziyaret!
DEVA Partisi lideri Ali Babacan'dan 5 lidere ziyaret! DEVA Partisi lideri Ali Babacan liderler turuna devam ediyor. 4 lideri ziyaret eden Babacan bugün Ahmet Davutoğlu ile görüşecek.
Üç parti, Sedat Peker’in iddiaları sonrası suç duyurusunda bulundu
Üç parti, Sedat Peker’in iddiaları sonrası suç duyurusunda bulundu CHP, Zafer Partisi ve DEVA Partisi heyetleri, bugün Ankara Adliyesi'ne giderek Sedat Peker'in iddialarına ilişkin suç duyurusunda bulundu.
AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş!
AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş! DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli’de yayın yapan TV'ye konuk oldu. Babacan, AKP il binasının bir alt katında bulunan televizyon binasına girişte ve çıkışta AKP’li gençler tarafından protesto edildi.
DEVA PARTİSİNİN EĞİTİM POLİTİKALARI BAŞKANI ZEYNEP DERELİ BORÇ BATAGINDA!
DEVA PARTİSİNİN EĞİTİM POLİTİKALARI BAŞKANI ZEYNEP DERELİ BORÇ BATAGINDA! İlk yerleşkesini İstanbul Samandıra’da açan, Teknoloji ve İnsan Koleji Tink’in sahibi Zeynep Dereli, geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir duyuruyla öğrencilerin başka bir koleje nakledildiğini açıklamıştı.
DEVA Partili Metin Gürcan tutuklandı
DEVA Partili Metin Gürcan tutuklandı 'Siyasal ve askeri casusluk' suçlamasıyla gözaltına alınan DEVA Partisi kurucu üyesi Metin Gürcan, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza mahkemesinde tutuklanarak cezaevine gönderildi.