Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme


Hasan Çetin olayının düğümü Didem Arslan Yılmaz'ın programında çözüldü!
Hasan Çetin olayının düğümü Didem Arslan Yılmaz'ın programında çözüldü! Ekranda rakipsizliğini sürdüren başarılı ve deneyimli televizyoncu Didem Arslan Yılmaz'ın dünkü yayınında hareketli anlar yaşandı.
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de 'Mehmet-Zahide' olayı merakla takip ediliyor
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de 'Mehmet-Zahide' olayı merakla takip ediliyor Mehmet ile kaçarak dini nikah kıyan, evliliğinde sorunlar yaşayan Zahide baba evine dönmüş, ailesinin yanında doğum yapmıştı. Son olarak 1,5 yaşındaki kızını ailesine bırakmış ve yeniden Mehmet’e kaçmıştı.
Doğuş 'yasak aşk' ve 'imam nikahı' iddiasını yalanladı
Doğuş 'yasak aşk' ve 'imam nikahı' iddiasını yalanladı Didem Arslan'ın programına çıkan Esra adındaki bir kadın, evli ve 2 çocuk babası Doğuş ile bir dönem yasak aşk yaşadıklarını ve imam nikahı kıydıklarını iddia etti. Avukatı aracılığıyla cevap veren Doğuş, hakkındaki yasak aşk iddiasını net bir dille yalanlayarak yasal yollara başvuracağını söyledi.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de şok gelişme yaşandı
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de şok gelişme yaşandı Show TV'de ekrana gelen "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de" Şerife ve Rafet çiftinin nikahı ile ilgili şok gelişme yaşandı.
Didem Arslan Yılmaz'dan yeni sezon öncesi açıklamalar
Didem Arslan Yılmaz'dan yeni sezon öncesi açıklamalar "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme", yarın saat 15.00'te Show TV'de yeni sezonuna başlayacak. Yılmaz, "Umut her zaman yanı başınızda olsun..." diyen Didem Arslan Yılmaz, "Bize uzanan elleri tutuyor, kalplere dokunuyoruz" dedi.
"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" ekrana bomba gibi dönüyor
"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" ekrana bomba gibi dönüyor Show TV'nin milyonları ekran başına kilitleyen programı "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" geri dönüyor. Dördüncü sezonuna 'Merhaba' diyecek olan "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" 21 Ağustos Pazartesi seyircisiyle buluşuyor.
Didem Arslan Yılmaz'ı bile şaşırtan olay! Yaşlı kadının 8 sahte hesabı çıktı
Didem Arslan Yılmaz'ı bile şaşırtan olay! Yaşlı kadının 8 sahte hesabı çıktı Show TV'de ekrana gelen ve her gün ilgiyle izlenen "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" programında işlenen Burak Durna'nın cinayetiyle ilgili şaşırtan bir gelişme yaşandı.