Didem Sarı


Didem Sarı'dan Çağla Şıkel iddiası: 'Evliyken aşk yaşadılar'
Didem Sarı'dan Çağla Şıkel iddiası: 'Evliyken aşk yaşadılar' Yakışıklı iş adamı İzzet Antebi'nin eski eşi Didem Sarı, boşanma kararı çıkmadan önce Antebi'nin ünlü manken Çağla Şıkel ile aşk yaşadığını ileri sürdü. Sarı, Antebi ve Şıkel'ın konuşmalarını ifşa etti.
"Didem Sarı, Tuvana Türkay'a kafayı taktı" iddiası!
"Didem Sarı, Tuvana Türkay'a kafayı taktı" iddiası! İzzet Antebi’nin “Bana sosyal medyadan hakaret ediyor” dediği Didem Sarı’nın Tuvana Türkay’ı da taciz ettiği iddia edildi.
Didem Sarı, İzzet Antebi'den aldığı 30 bin doları yeni aşkıyla mı harcıyor?
Didem Sarı, İzzet Antebi'den aldığı 30 bin doları yeni aşkıyla mı harcıyor? Eski eşler İzzet Antebi ile Didem Sarı'nın arası bu aralar iyice tatsızlaşmış durumda!
Didem Sarı'nın sürpriz aşkı hızlı ilerliyor
Didem Sarı'nın sürpriz aşkı hızlı ilerliyor Didem Sarı çocuklarının babası İzzet Antebi’den Ekim 2021’de sürpriz şekilde boşanmıştı.
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye düşman kesildi
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye düşman kesildi 12 yıllık evliliklerini Mayıs’ta noktalayan Didem Sarı ile İzzet Antebi, düşman oldu. Antebi, Sarı’nın şimdiki sevgilisi tarafından darp edildiği iddiasıyla davacı oldu.
Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş adamı İzzet Antebi'ye feci dayak!
Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş adamı İzzet Antebi'ye feci dayak! 12 yıllık evliliği sonrası ünlü manken Tuvana Türkay'la birlikte olan İzzet Antebi'nin İstinye'deki bir restoran çıkışında dövüldü. İzzet Antebi, kendisini darp eden şahsın eski eşi Didem Sarı'nın sevgilisi olduğunu ileri sürerek şikâyetçi oldu.
Tuvana Türkay cici anneliğe çabuk alıştı
Tuvana Türkay cici anneliğe çabuk alıştı 4 aydır sevgili olan oyuncu Tuvana Türkay ve işadamı İzzet Antebi, gazetecileri görünce panik yaptı.