diyet


Jennifer Aniston yaşlanmaya nasıl meydan okuyor? Uyguladığı yöntem şaşırttı!
Jennifer Aniston yaşlanmaya nasıl meydan okuyor? Uyguladığı yöntem şaşırttı! Kendisi gibi oyuncu olan Brad Pitt ile yaşadığı aşkla uzunca bir süre konuşulan Jennifer Aniston, Hollywood'un en güzel kadınları arasında gösteriliyor.
"Şişmanlığa Veda" partisi veren Eser Yenenler hedefindeki kiloyu açıkladı
"Şişmanlığa Veda" partisi veren Eser Yenenler hedefindeki kiloyu açıkladı Eser Yenenler verdiği "Şişmanlığa Veda" partisi ile herkesi şaşırtmıştı. Diyet yapmaya başlayan Eser Yenenler, neden böyle bir şey yaptığını ve hedefini açıkladı.
Akdenizliler gibi yaşamak ömrü uzatıyor
Akdenizliler gibi yaşamak ömrü uzatıyor Yapılan bir araştırmaya göre, iyi yemek, iyi arkadaşlar ve yeterli dinlenme şeklinde Akdenizliler gibi yaşamak, erken ölme olasılığınızı tam yüzde 29 oranında azaltabilir.
Karpuz diyeti sağlıklı mı, değil mi?
Karpuz diyeti sağlıklı mı, değil mi? Karpuz diyetinin, yaz aylarında zayıflamak için uygulanan yanlış bir yöntem olduğuna değinen Uzman Diyetisyen Merve Öz, “Tek bir besin grubunun bulunduğu bir beslenme programı kabul edilemez” dedi ve bu diyetin sakıncalarını açıkladı.
Irmak Arıcı nasıl zayıfladığını açıkladı
Irmak Arıcı nasıl zayıfladığını açıkladı Güzel şarkıcı Irmak Arıcı, bu yıl fit fiziğiyle dikkatleri üstüne çekti.
Sirozun pençesine düşen Ufuk Özkan'a bir şok daha!
Sirozun pençesine düşen Ufuk Özkan'a bir şok daha! Oyuncu Ufuk Özkan’ın bir rol için 5-6 kilo vermek üzere Hollywood diyetine başvurması ve bu durumun kontrolden çıkarak 17 kilo kaybetmesi sağlığını bozmuştu.
Bilinçsiz yapılan diyetler karaciğeri yağlandırıyor!
Bilinçsiz yapılan diyetler karaciğeri yağlandırıyor! Karaciğer yağlanması görülme oranının son zamanlarda arttığını ifade eden Medipol Mega Üniversite Hastanesi Organ Nakli Bölümünden Prof. Dr. Onur Yaprak, hayati açıklamalar yaptı.