diyet


Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda!
Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda! Ünlü sunucu ve oyuncu Ebru Akel, Yeniköy'de katıldığı bir davette objektiflere yansıdı.
Gülben Ergen konser diyetine girdi
Gülben Ergen konser diyetine girdi Gülben Ergen yoğun geçen konser programında, sahnelerdeki enerjisiyle dikkat çekiyor. Ergen yaz konserlerine start vermeden önce adeta kampa girdi ve sıkı bir diyet uygulamaya başladı
Yaz diyetinde hangi besinler bulunmalı?
Yaz diyetinde hangi besinler bulunmalı? Sağlıklı bireylerde kilo vermek deyince akla çeşitli diyetler, kullanılan bazı makineler, kürler ve detoksların geldiğini ifade eden Diyetisyen İrem Şerolar, kilo vermenin kişiye özel olması gerektiğinin altını çizdi.
Üç dondurma güzeli kıyaslandı! Hangisi galip geldi?
Üç dondurma güzeli kıyaslandı! Hangisi galip geldi? Bir dondurma markasının onur konuğu olarak Cannes'a farklı yıllarda davet edilen Serenay Sarıkaya, Dilan Çiçek Deniz ve Hande Erçel kıyaslandı.
Nesrin Cavadzade hakkında bilinmeyen gerçek!
Nesrin Cavadzade hakkında bilinmeyen gerçek! Rol aldığı projelerdeki oyunculuk gücüyle başarısını onlarca kez kanıtlayan Nesrin Cavadzade hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.
Irina Shayk: "Model olamayacağımı söylediler"
Irina Shayk: "Model olamayacağımı söylediler" Irina Shayk, modellik kariyeri ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Shayk, kariyerinin başında, bir top model olamayacak kadar zayıf olmadığını söylediklerini ancak buna rağmen diyet yapmayı reddettiğini anlattı.
Pınar Eliçe'den bomba Şeyda Coşkun iddiası! Yedirdiği yemeklerin içinde ne var?
Pınar Eliçe'den bomba Şeyda Coşkun iddiası! Yedirdiği yemeklerin içinde ne var? Geçtiğimiz günlerde basında yer alan bir haberde her ay en az 30 kişiye hizmet veren Coşkun kardeşlerin aylık kazancının ortalama 525 bin TL olduğu yazılmıştı.