diyet

Margot Robbie kusursuz görüntüsünü hangi diyete borçlu?
Margot Robbie kusursuz görüntüsünü hangi diyete borçlu? Suicide Squad'dan sonra rol alacağı yapımlardan biri olan "Barbie" için görüntüsüne ayrıca dikkat eden oyuncu menüsünde tatlı olmayan bir diyet uyguladığını söylüyor.
Ceyda Ateş'in kilo verme sırrı ortaya çıktı!
Ceyda Ateş'in kilo verme sırrı ortaya çıktı! Geçtiğimiz aylarda anne olan oyuncu Ceyda Ateş, kısa sürede eski formuna kavuştu.
Rıza Kocaoğlu'nun kilo verme serüveni sürüyor
Rıza Kocaoğlu'nun kilo verme serüveni sürüyor Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, pandemi döneminde aldığı kiloları vermeye devam ediyor.
Gwyneth Paltrow kilolarından nasıl kurtuldu?
Gwyneth Paltrow kilolarından nasıl kurtuldu? Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, karantina döneminde aldığı kilolaları doktorunun kendisine uygulattığı kemik suyu diyetiyle verdiğini söyledi.
Rusya'nın en şişman kadını tam 150 kilo zayıfladı!
Rusya'nın en şişman kadını tam 150 kilo zayıfladı! İki yıl önce 280 kilo ile Rusya'nın gayri resmi olarak en şişman kadını olarak gösterilen Natalya Rudenko, doktorun onun karşısına 200 kilo verme hedefini koyduğunu anlattı.
Buse Terim 'değişime' karar verdiği pozu paylaştı
Buse Terim 'değişime' karar verdiği pozu paylaştı Aralıklı oruç sistemiyle 25 kilo veren Buse Terim, bir takipçisinin, "Aynaya bakıp, değişmeye karar verdiğiniz fotoğraf hangisi?" sorusuna yayınladığı eski bir fotoğraf karesiyle yanıt verdi.
Kilo yönetiminde davranışlar çok önemli
Kilo yönetiminde davranışlar çok önemli Pandemi döneminde yaşam şeklimiz ve hayatımızın değişmesi ile birlikte kilo alma riskimiz arttı.