Kubilay Aka yeni rolü için tam 16 kilo verdi

Abdullah Oğuz'un Fenerbahçe Spor Klübü'nün desteklediği "Zaferin Rengi" filminde Kubilay Aka "Galip Kulaksızoğlu"na hayat veriyor.

Kubilay Aka yeni rolü için tam 16 kilo verdi

Abdullah Oğuz‘un "Zaferin Rengi" filmi merakla bekleniyor. Fenerbahçe Spor Klübü’nün desteklediği filmde Kubilay Aka “Galip Kulaksızoğlu”na hayat veriyor. 

Birsen Altuntaş‘ın Youtube kanalına konuşan yakışıklı oyuncu rol için nasıl 16 kilo verdiğini anlattı.


Kubilay Aka yeni rolü için tam 16 kilo verdi


Kubilay Aka “İki ayda 16 kilo verdim. Çünkü savaştan dönen bir adama hayat verdim. Savaş yıpranmışlığını görmüş olması gerekiyordu. 2 ay boyunca yemek yemedim, spor yaptım. Su bazlı beslenmeye çalıştım. Çorba ve meyve suyu tükettim ve salatalık yedim sürekli…” dedi.Kubilay Aka yeni rolü için tam 16 kilo verdi - Resim : 2“En Fenerbahçeli benim”
 diyen oyuncu kendisi gibi fanatik Fenerli olan filmdeki rol arkadaşlarından Nejat İşler‘i överek “Benim için Nejat abi zaten aileden biri gibi… Uzun zamandır tanışıyoruz, çok da severim onu…  Bulunduğu ortamda güven hissederim. Bu filmde olmaktan gurur duyuyorum, kadro şampiyonlar ligi gibi… Bir şeyler öğrenmekten keyif alıyorum… Hep öğrenebildiğimiz bir iş yapıyoruz” diye konuştu.Kubilay Aka yeni rolü için tam 16 kilo verdi - Resim : 3