Nejat İşler


'Aile' dizisine son noktayı Hülya Soykan koyacak!
'Aile' dizisine son noktayı Hülya Soykan koyacak! "Aile" dizisinde etkili oyunculuğuyla göz kamaştıran deneyimli oyuncu Nur Sürer, canlandırdığı 'Hülya Soykan' karakteriyle sezon finali bölümünde fırtına olup esecek...
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı "Aile" dizisinin 11. bölümünün sonundaki patlama sahnesi sırasında bazı oyuncular yaralanmıştı.
'Aile' ile ekrana gelen Nejat İşler setten sete koşuyor!
'Aile' ile ekrana gelen Nejat İşler setten sete koşuyor! "Aile" dizisindeki etkileyici performansıyla dikkat çeken Nejat İşler'in film üçlemesinin sonuncusu olan "Meraklı Adamın 10 Günü" filminin çekim takvimi belli oldu.
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme Show TV'nin salı akşamları heyecanla beklenen dizisi ‘Aile’, yeni bölümüyle izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi.
Nejat İşler yaşamını neden otelde sürdürüyor? 'Evim yok, çünkü...'
Nejat İşler yaşamını neden otelde sürdürüyor? 'Evim yok, çünkü...' Son dönemde rol aldığı "İyi Adamın 10 Günü" ve "Aile" projeleriyle adından söz ettiren deneyimli oyuncu Nejat İşler, Mehmet Demirkol'un sorularını yanıtladı.
Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede!
Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede! Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı buluşturan "Aile" dizisi bu hafta reytinglerde bir ilke imza attı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde...
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde... "Aile" dizisiyle ekrana bomba gibi dönen yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bilinmeyen gerçek kulislere bomba gibi düştü!