Nejat İşler


Nejat İşler sinema filmi hazırlığında
Nejat İşler sinema filmi hazırlığında Ay Yapım Netflix için Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı eserinden uyarladığı “İyi Adamın 10 Günü” filminin devam projesini çekmeye hazırlıyor.
Nejat İşler'den muhabirlere ağza alınmayacak küfürler
Nejat İşler'den muhabirlere ağza alınmayacak küfürler Uzun zamandır İstanbul'da gece hayatında görünmeyen 49 yaşındaki ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki akşam Asmalımescit'te kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ile objektiflere yansıdı.
9,75 filmi Frankfurt’tan iki ödülle döndü!
9,75 filmi Frankfurt’tan iki ödülle döndü! "Ezel, Son, Karadayı, Çarpışma, İçerde" ve son olarak "Babil"in yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar’ın ilk uzun metraj filmi “9,75” e iki ödül de 21. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali’nden geldi.
Nejat İşler: "Yalnızlığa çok alıştım"
Nejat İşler: "Yalnızlığa çok alıştım" Nejat İşler, "Eskiden bir kadınla rahatça hemen arkadaş, sevgili bir şey olunurdu ama şimdi acayip korkuyorum. Bir evde biriyle yaşamayalı 12-13 sene oldu. Çok alıştım yalnızlığıma" dedi.
Nejat İşler hayatını otelde idame ettiriyor
Nejat İşler hayatını otelde idame ettiriyor Oyuncu Nejat İşler, Bodrum'daki evini kapatıp otele yerleştiğini söyledi. İşler, "Eşyam kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda" dedi.
Nejat İşler'in yeni filmi sürpriz oyuncuları bir araya getirecek
Nejat İşler'in yeni filmi sürpriz oyuncuları bir araya getirecek Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği “İyi Adamın 10 Günü” filmi 7 Eylül’de sete çıkıyor. Uluç Bayraktar’ın yöneteceği filmde Nejat İşler başrol oynayacak.
Nejat İşler'den önce dizi, sonra film
Nejat İşler'den önce dizi, sonra film Uzun süredir Bodrum Gümüşlük’te yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler yaz başından beri İstanbul’da “Saygı” dizisinin 2. sezonunu çekiyor.