Nejat İşler


"Aile" dizisinin geri dönüşü sönük oldu
"Aile" dizisinin geri dönüşü sönük oldu 3 Ekim'de ekrana getirilen "Aile", "Yabani", "Ben Bu Cihana Sığmazam", "Üç Kız Kardeş" ve "MasterChef All Star" arasında büyük bir mücadele verildi. Yeni sezonu ile ekrana getirilen "Aile" dizisinin yeni sezon ilk bölüm reyting sonuçları tarafından izleyiciler tarafından merak konusu oldu.
"Aile" dizisinin yeni sezon fragmanında dikkat çeken detay!
"Aile" dizisinin yeni sezon fragmanında dikkat çeken detay! Show TV’nin Ay Yapım imzalı dev kadrolu dizisi ‘Aile’nin yeni tanıtımı yayınlandı.
Oyuncu Abdurrahman Yunusoğlu'ndan son dakika haberi
Oyuncu Abdurrahman Yunusoğlu'ndan son dakika haberi Show TV'de ekrana gelen "Aile" dizisinde 'Tuguli' isimli karakteri canlandıran oyuncu Abdurrahman Yunusoğlu hakkında yeni gelişme.
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay haber
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay haber Doğukan Güngör kariyerindeki yükselişini sürdürüyor. Başarılı oyuncu peş peşe iki filmde birden konuk oyuncu oluyor.
Hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Nejat İşler'den açıklama
Hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Nejat İşler'den açıklama Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt "Yine alkol yine hastane" başlıklı bugünkü yazısında aktör Nejat İşler'in hastaneye kaldırıldığını iddia etmişti.
Oyuncu Selin Şekerci hakkında gündeme bomba gibi düşen iddia!
Oyuncu Selin Şekerci hakkında gündeme bomba gibi düşen iddia! Bir süredir gözlerden uzak olan oyuncu Selin Şekerci hakkında bomba gibi bir iddia gündeme düştü.
Aşırı alkol alan Nejat İşler hastaneye kaldırıldı
Aşırı alkol alan Nejat İşler hastaneye kaldırıldı 2014 yılında geçirdiği septik şok nedeniyle ölümle burun buruna gelen, 95 gün yoğun bakımda kalan, hatta ayak ve el parmak uçları kesilen oyuncu Nejat İşler, kendisini bu hale getiren alkolden bir türlü vazgeçmiyor.