Nejat İşler

Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede!
Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede! Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı buluşturan "Aile" dizisi bu hafta reytinglerde bir ilke imza attı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde...
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde... "Aile" dizisiyle ekrana bomba gibi dönen yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bilinmeyen gerçek kulislere bomba gibi düştü!
Yılların oyuncusu Ece Uslu'dan olay sözler
Yılların oyuncusu Ece Uslu'dan olay sözler Uzun süredir dizi izlemediğini açıklayan yılların oyuncusu Ece Uslu, izlediği "Aile" dizisi karşısında kendisini tutamayarak açıklamalarda bulundu.
Nejat İşler hayranlarının gözünden kaçmayan detay
Nejat İşler hayranlarının gözünden kaçmayan detay Nejat İşler’in 3 Mart’ta Netflix’te yayınlanan yeni filmi “İyi Adamın 10 Günü” çok beğenildi.
Müjdeli haberi Serkan Çayoğlu duyurdu!
Müjdeli haberi Serkan Çayoğlu duyurdu! Geçen yıl Ağustos ayında kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile evlenen Serkan Çayoğlu, müjdeli haberi duyurdu.
Nejat İşler ve İlayda Alişan'a sosyal medyada yorum yağdı
Nejat İşler ve İlayda Alişan'a sosyal medyada yorum yağdı Nejat İşler ile Uluç Bayraktar'ı buluşturan "İyi Adamın 10 Günü" filmi önceki gün Netflix'te seyirciyle buluştu.
Deprem Nejat İşler'i depresyona soktu
Deprem Nejat İşler'i depresyona soktu Cihangir'de görüntülenen Nejat İşler, gazetecilerle sohbet etti.