Nejat İşler

Oyuncu Melisa Doğu'dan müjdeli haber!
Oyuncu Melisa Doğu'dan müjdeli haber! "Yasak Elma" dizisinin 6. Sezon çekimleri eylül ayında başlayacak. Medyapım imzalı dizinin oyuncuları şu günlerde tatil yapıyor.
Sürpriz oyuncular sinema filminde buluştu
Sürpriz oyuncular sinema filminde buluştu Başarılı oyuncular Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca ve Erkan Can’ı kadrosunda buluşturan "Tamirhane" filmi sete çıktı.
Kısa süre önce evlenmişlerdi, müjdeli haber hayranlarını sevince boğdu!
Kısa süre önce evlenmişlerdi, müjdeli haber hayranlarını sevince boğdu! Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu geçen ay 7 yıllık sevgilisi Özge Gürel’le nikah masasına oturmuştu.
Nejat İşler ve Aslıhan Gürbüz'ü buluşturacak projede gelişme
Nejat İşler ve Aslıhan Gürbüz'ü buluşturacak projede gelişme Nejat İşler ve Aslıhan Gürbüz’lü "Kör Noktası"yla ilgili flaş gelişme...
Nejat İşler ve Aslıhan Gürbüz başrolde buluşuyor
Nejat İşler ve Aslıhan Gürbüz başrolde buluşuyor Ülkemiz pazarına giren bir diğer dijital platform HBO da yerli dizi alımına başladı.
Ayakta duramayan Nejat İşler yere düştü
Ayakta duramayan Nejat İşler yere düştü Ünlü oyuncu Nejat İşler dün gece Asmalımescit'te bir mekanda bir genç kadınla eğlendi.
Nejat İşler’in Burak Elmas’la ilgili paylaşımı ses getirdi
Nejat İşler’in Burak Elmas’la ilgili paylaşımı ses getirdi Ünlü oyuncu Nejat İşler, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesi sonrası gelişen olaylarla ilgili bir paylaşımda bulundu. İşler'in bu paylaşımı, sosyal medyanın gündemine oturdu.