kilo


Akdenizliler gibi yaşamak ömrü uzatıyor
Akdenizliler gibi yaşamak ömrü uzatıyor Yapılan bir araştırmaya göre, iyi yemek, iyi arkadaşlar ve yeterli dinlenme şeklinde Akdenizliler gibi yaşamak, erken ölme olasılığınızı tam yüzde 29 oranında azaltabilir.
Bir deri bir kemik kalan CZN Burak endişelendirdi
Bir deri bir kemik kalan CZN Burak endişelendirdi Babası tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi olan ve aile şirketinden ayrıldığını duyuran CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, son haliyle sevenlerini endişelendirdi.
Karpuz diyeti sağlıklı mı, değil mi?
Karpuz diyeti sağlıklı mı, değil mi? Karpuz diyetinin, yaz aylarında zayıflamak için uygulanan yanlış bir yöntem olduğuna değinen Uzman Diyetisyen Merve Öz, “Tek bir besin grubunun bulunduğu bir beslenme programı kabul edilemez” dedi ve bu diyetin sakıncalarını açıkladı.
Beyinde bulunan 'o alan' kilo vermeyi zorlaştırabilir!
Beyinde bulunan 'o alan' kilo vermeyi zorlaştırabilir! Araştırmacılar, kilo vermekte zorlanan, obeziteden ve şişmanlıktan muzdarip insanlarla ilgili yaptıkları çalışmayla dikkat çekti. Meğer beyindeki o önemli alanda sorun yaşıyorlarmış...
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı
Elçin Sangu'nun uzatmalı aşkı aldığı kiloyla şaşırttı Geçtiğimiz sezon hem dizide rol alan hem de müzikalde sahneye çıkan Elçin Sangu, uzatmalı sevgilisi Yunus Özdiken ile çıktığı tatilde yorgunluk atıyor.
Süreyya Yalçın bir deri bir kemik kaldı
Süreyya Yalçın bir deri bir kemik kaldı Amerika'nın Miami şehrinde yaşayan ve genelde yaz tatilleri için Türkiye'ye gelen Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu.
Barbie bebekler ölümcül anoreksiyayı tetikliyor!
Barbie bebekler ölümcül anoreksiyayı tetikliyor! Oyuncak bebeklerin gerçeklikle bağdaşmayan vücut ölçüleri genç kızlarda beden algı bozukluğuna yol açabiliyor.