kilo


Uzmanı uyardı: Kanser vakaları giderek artıyor
Uzmanı uyardı: Kanser vakaları giderek artıyor Güven Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Deniz Yamaç, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
Ata Demirer 30 kiloyu nasıl verdiğini anlattı
Ata Demirer 30 kiloyu nasıl verdiğini anlattı Yönetmen, oyuncu ve komedyen Ata Demirer 'Empati' programında "Sağda solda okuyorum, yok bağırsaklarını yıkattı, yok mide ameliyatı oldu. Hayır öyle bir şey olmadı" diyerek nasıl kilo verdiğini anlattı.
Yalı Çapkını'nın ’İfakat’ı günden güne eriyor
Yalı Çapkını'nın ’İfakat’ı günden güne eriyor “Yalı Çapkını” dizisinde etkili oyunculuğuyla beğeni toplayan Gülçin Santırcıoğlu, verdiği kilolarla da adından söz ettiriyor.
Rafet El Roman'ın botoks pişmanlığı: "Yaptırmaz olaydım"
Rafet El Roman'ın botoks pişmanlığı: "Yaptırmaz olaydım" Rafet El Roman'ın son halini görenler gözlerine inanamadı. Botoks yaptırdığını açıklayan şarkıcı çok pişman olduğunu söyledi.
Ceyda Düvenci günden güne eriyor
Ceyda Düvenci günden güne eriyor Bu sezon Star TV’nin"Sakla Beni" dizisiyle setlere dönüş yapan Ceyda Düvenci, fit fiziğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
Halil Ergün iğne ipliğe döndü! Bu halini unutun
Halil Ergün iğne ipliğe döndü! Bu halini unutun 40 kilo veren oyuncu Halil Ergün hakkında çıkan 'Mide küçültme ameliyatı oldu' iddialarına yanıt verdi.
Adriana Lima değişen görüntüsüyle ilgili ne dedi? Kilo mu, estetik mi?
Adriana Lima değişen görüntüsüyle ilgili ne dedi? Kilo mu, estetik mi? Birçok markanın yüzü olan ve dünyanın en popüler mankenlerinden biri olan Adriana Lima'nın geçen ay katıldığı bir davette yüzünün şiştiği ve çok fazla estetik müdahale yaptırdığı iddiaları büyük bir tartışma yaratmıştı.