kilo

Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam"
Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam" Simge Sağın, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Son günlerin adından söz ettiren şarkıcısı, kostüm provasına geldiğini söyledi.
Alp Navruz aldığı kiloyla şaşırttı! Hem yeni aşk hem de tatil yaradı
Alp Navruz aldığı kiloyla şaşırttı! Hem yeni aşk hem de tatil yaradı Alp Navruz'un güzel sevgilisi Sıla Türkoğlu ile çıktığı Bodrum tatili devam ediyor.
Çocuklarda obezite büyüme hormonunu baskılıyor
Çocuklarda obezite büyüme hormonunu baskılıyor Çocuklarda obezitenin arttığını söyleyen Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilem İrkin Koçan, çocuklarda obezitenin neden arttığıyla ilgili konuştu.
Kadir Doğulu 'müşkül kadınlar' sorusuna yanıt vermedi
Kadir Doğulu 'müşkül kadınlar' sorusuna yanıt vermedi Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu havaalanında görüntülendi. Kadir Doğulu evlilikleri hakkında gelen sorulara karşı tepkisiz kalmayı tercih etti.
Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda!
Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda! Ünlü sunucu ve oyuncu Ebru Akel, Yeniköy'de katıldığı bir davette objektiflere yansıdı.
Süreyya Yalçın endişelendiren görüntüsünden çok memnun
Süreyya Yalçın endişelendiren görüntüsünden çok memnun Sağlıksız gibi görünen halinden memnun olduğunu söyleyen Süreyya Yalçın, "Doktor kontrolünde zayıfladım. 4 yıldır tartılmadım. Kilomu bilmiyorum ama sıfır bedenim" diyor.
Sağlıksız görüntüsü endişe uyandıran Süreyya Yalçın anoreksiya mı?
Sağlıksız görüntüsü endişe uyandıran Süreyya Yalçın anoreksiya mı? İki yıl önce Bodrum'da yangın bölgesinde dumanlar yükselirken teknesinde yatarak poz vererek tepki çeken Süreyya Yalçın, bu yıl ise sağlıksız görüntüsüyle gündem oldu.