kilo

Süreyya Yalçın görüntüsünden mutlu ama annesi çok üzgün
Süreyya Yalçın görüntüsünden mutlu ama annesi çok üzgün Son günlerin en dikkat çeken güzellik tartışması sosyetik güzel Süreyya Yalçın cephesinden geldi.
Jennifer Aniston yaşlanmaya nasıl meydan okuyor? Uyguladığı yöntem şaşırttı!
Jennifer Aniston yaşlanmaya nasıl meydan okuyor? Uyguladığı yöntem şaşırttı! Kendisi gibi oyuncu olan Brad Pitt ile yaşadığı aşkla uzunca bir süre konuşulan Jennifer Aniston, Hollywood'un en güzel kadınları arasında gösteriliyor.
"Şişmanlığa Veda" partisi veren Eser Yenenler hedefindeki kiloyu açıkladı
"Şişmanlığa Veda" partisi veren Eser Yenenler hedefindeki kiloyu açıkladı Eser Yenenler verdiği "Şişmanlığa Veda" partisi ile herkesi şaşırtmıştı. Diyet yapmaya başlayan Eser Yenenler, neden böyle bir şey yaptığını ve hedefini açıkladı.
Süreyya Yalçın günden güne eriyor! Son görüntüsü endişe verdi
Süreyya Yalçın günden güne eriyor! Son görüntüsü endişe verdi Süreyya Yalçın'ın "Tüm gözler üzerimde" notuyla yaptığı paylaşımda tüm gözler ünlü zenginin sağlıksız ve endişe veren görüntüsünde odaklandı.
Charlize Theron'dan hayranlarına tepki: "Herkes gibi yaşlanıyorum"
Charlize Theron'dan hayranlarına tepki: "Herkes gibi yaşlanıyorum" Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, estetik ameliyat olduğunu öne süren hayranlarına tepki göstererek "Sadece yaşlanıyorum, olan bu" açıklamasında bulundu.
Neden bitkisel ağırlıklı beslenmeliyiz?
Neden bitkisel ağırlıklı beslenmeliyiz? İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Erk: "En sağlıklısı sebze, meyve, baklagil, tahıl, kuruyemiş ve tohumlardan oluşan bitkisel ağırlıklı beslenme şeklidir. Çünkü kalp damar hastalıkları, diyabet ve kanser gibi çağın hastalıklarına yakalanma riskini azaltır"
Skandal iddia: Kilolu oldukları için plaja alınmadılar
Skandal iddia: Kilolu oldukları için plaja alınmadılar Rezervasyonu olan genç kadınlar "kilolu" oldukları için İzmir Çeşme'de lüks plaja alınmadıklarını iddia etti.