egzersiz


Uzmanından bağışıklık sistemini güçlendirmek için öneriler
Uzmanından bağışıklık sistemini güçlendirmek için öneriler Bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gereken 9 maddeyi Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Rıdvan Sivritepe açıkladı.
Jennifer Lopez'den itiraf üstüne itiraf! Korkularını anlattı
Jennifer Lopez'den itiraf üstüne itiraf! Korkularını anlattı Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ikiz bebeklerini dünyaya getirmesinin ardından hissettiklerini anlattı. Korkularından bahseden Jennifer Lopez itirafta da bulundu.
Gisele Bündchen fit görünümünün sırrını açıkladı
Gisele Bündchen fit görünümünün sırrını açıkladı Eski Victoria's Secret meleği Gisele Bündchen, formunu korumaya devam ediyor. 43 yaşındaki Bündchen, hayranlık uyandıran görünümünün sırrını açıkladı.
Özgü Namal'a genç meslektaşları sorulunca olay yanıt verdi!
Özgü Namal'a genç meslektaşları sorulunca olay yanıt verdi! Uzun süre sonra ekrana "Kızıl Goncalar" isimli yeni projesiyle dönen Özgü Namal, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Özgü Namal kalbinin kapılarını yakışıklı isme mi açtı?
Özgü Namal kalbinin kapılarını yakışıklı isme mi açtı? Oyuncu Özgü Namal, 2014 yılında nefes terapisti Ahmet Serdar Oral ile evlenmiş ve bu evlilikten iki çocuk dünyaya getirmişti.
Egzersiz için en uygun zaman dilimi tespit edildi
Egzersiz için en uygun zaman dilimi tespit edildi Araştırmacılar, yağdan kilo vermek isteyen kişilerin günün hangi zaman diliminde egzersiz yapmaları gerektiğini keşfetti.
Özgün'den itiraf: "Baklavalarım şöbiyet oldu"
Özgün'den itiraf: "Baklavalarım şöbiyet oldu" Özgün, bir dönem kaslı vücuduyla da dikkat çekmişti. Ünlü şarkıcı, "Murat Boz yaptıysa ben de yaparım dedim. Yolda yürürken bile tişörtümü açıp baklavalarımı gösteriyordum, psikolojik bir sorun haline gelmişti" dedi.