Doğduğun Ev Kaderindir


Elif Sönmez dört ayrı dizide dört aktörün kardeşini canlandırdı! Doğduğun Ev Kaderindir'in Cemile'si. Onu Asi'de Murat Yıldırım'ın, Reis'te Mehmet Akif Alakurt'un, Karadayı'da Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolünde izledik. Şimdi de İbrahim Çelikkol'un kardeşini canlandırıyor...
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan neşeli set pozu! "Doğduğun Ev Kaderindir"in yıldızları yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile çok konuşuldu. Başrol oyuncularının set pozuna hayranlarından beğeni yağdı.
Ebru Cündübeyoğlu cephesinde konuşulacak gelişme Tescilli güzel Ebru Cündübeyoğlu, uzun süredir setlerden uzaktaydı...
Demet Özdemir'den rol arkadaşı Engin Öztürk'e jest Demet Özdemir yaptığı son paylaşımla rol arkadaşı Engin Öztürk’e büyük bir jest yaptı.
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in parmak ısırtan dostluğu "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde başrolleri paylaşan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, paylaşımlarına yenisini eklemeye devam ediyor.
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları TV 8'in iddialı dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan hayranlarını sevindiren paylaşımlar.
"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katıldı? Ünlü yıldızlar TV8'de yayınlanacak olan "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programında yer alacak.