Doğduğun Ev Kaderindir


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde konuşulacak gelişme
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde konuşulacak gelişme Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde sürpriz gelişme...
Elif Sönmez dört ayrı dizide dört aktörün kardeşini canlandırdı!
Elif Sönmez dört ayrı dizide dört aktörün kardeşini canlandırdı! Doğduğun Ev Kaderindir'in Cemile'si. Onu Asi'de Murat Yıldırım'ın, Reis'te Mehmet Akif Alakurt'un, Karadayı'da Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolünde izledik. Şimdi de İbrahim Çelikkol'un kardeşini canlandırıyor...
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan neşeli set pozu!
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan neşeli set pozu! "Doğduğun Ev Kaderindir"in yıldızları yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile çok konuşuldu. Başrol oyuncularının set pozuna hayranlarından beğeni yağdı.
Ebru Cündübeyoğlu cephesinde konuşulacak gelişme
Ebru Cündübeyoğlu cephesinde konuşulacak gelişme Tescilli güzel Ebru Cündübeyoğlu, uzun süredir setlerden uzaktaydı...
Demet Özdemir'den rol arkadaşı Engin Öztürk'e jest
Demet Özdemir'den rol arkadaşı Engin Öztürk'e jest Demet Özdemir yaptığı son paylaşımla rol arkadaşı Engin Öztürk’e büyük bir jest yaptı.
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in parmak ısırtan dostluğu
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in parmak ısırtan dostluğu "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde başrolleri paylaşan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, paylaşımlarına yenisini eklemeye devam ediyor.
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları TV 8'in iddialı dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan hayranlarını sevindiren paylaşımlar.