doğum


İkinci kez anne olan Atiye hastaneden taburcu oldu
İkinci kez anne olan Atiye hastaneden taburcu oldu 2019'da Ferah Feza adını verdiği kızını kucağına alan Atiye, ikinci kez anne olmanın sevincini yaşadı. Atiye ile eşi Erol Sebebci, dünyaya gelen kızlarına Neva adını verdi.
Kucağında bebeğiyle cezaevine götürüldü
Kucağında bebeğiyle cezaevine götürüldü Bursa'nın İnegöl ilçesinde, temizlik yaptığı site deposundaki eşyaları çaldığı belirlenen Gülbahar C. (32), tutuklandı. Gülbahar C., kucağındaki 6 aylık bebeğiyle cezaevine gönderildi.
Atiye ikinci kez anne oldu
Atiye ikinci kez anne oldu Şarkıcı Atiye, ikinci kez anne olmanın mutluluğun yaşadı. Atiye, kızı Neva'yı dünyaya getirdi.
Metin Pıhlıs minik kızı Parla ile poz verdi
Metin Pıhlıs minik kızı Parla ile poz verdi Çok Güzel Hareketler'in başarılı oyuncularından Metin Pıhlıs baba oldu. Eşi ve bebeğiyle poz veren oyuncu, kızına "Parla" adını verdi.
20 gün önce doğum yapan Nazlı Sabancı eski formuna döndü
20 gün önce doğum yapan Nazlı Sabancı eski formuna döndü 20 gün önce ilk bebeğini kucağına alan sosyetik isim Nazlı Sabancı, eski formuna kavuştu. Hamilelik kilolarını hızla veren Sabancı, düzgün fiziğiyle sosyal medyada çok konuşuldu.
Miranda Kerr dördüncü çocuğuna hamile
Miranda Kerr dördüncü çocuğuna hamile Snapchat'in CEO'su Evan Spiegel ile evli olan model Miranda Kerr, hamile olduğunu duyurdu. Kendisinin dördüncü, eşinin üçüncü çocuğuna hamile olan Avustralyalı model, erkek bebek beklediğini açıkladı.
Oyuncu Seda Tosun doğum yaptı
Oyuncu Seda Tosun doğum yaptı Güzel oyuncu Seda Tosun anne oldu. Tosun bebeğinin cinsiyetini ve ismini açıkladı.