doğum


Yıldız Çağrı Atiksoy doğum yaptı
Yıldız Çağrı Atiksoy doğum yaptı Ünlü oyuncu çift Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızları Mira Milena’yı kucaklarına aldı.
2023'te 958 bin 408 bebek dünyaya geldi
2023'te 958 bin 408 bebek dünyaya geldi Türkiye'de 2023 yılında dünyaya gelen canlı bebek sayısı 958 bin 408 oldu. Bir kadının doğurgan olduğu dönem olan 15-49 yaş grubunda doğurabileceği ortalama çocuk sayısını ifade eden toplam doğurganlık hızı, 2023 yılında 1,51 oldu.
Uzmanı, doğum sonrasında yaşanabilecek sağlık problemlerini açıkladı
Uzmanı, doğum sonrasında yaşanabilecek sağlık problemlerini açıkladı Doğum sonrası sık karşılaşılan sağlık problemleri hakkında açıklamalarda bulunan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Korkut Arslan'dan önemli açıklamalar.
Şilan Makal: "Eskiden gamsızdım, şimdi daha endişeliyim"
Şilan Makal: "Eskiden gamsızdım, şimdi daha endişeliyim" Futbolcu Şener Özbayraklı'yla evli olan oyuncu Şilan Makal, anneliği anlattı.
Meltem Yılmazkaya: "Annelik gönüllü bir delilik"
Meltem Yılmazkaya: "Annelik gönüllü bir delilik" Oyuncu Meltem Yılmazkaya, anne olduktan sonra değişen hayatını anlattı.
Gonca Vuslateri ve bebeğinin sağlık durumu nasıl?
Gonca Vuslateri ve bebeğinin sağlık durumu nasıl? Oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmış ve erken doğum yapmıştı. Bahçelievler'de özel bir hastanede kızı Asya'yı kucağına alan Gonca Vuslateri, uzun süre hastanede kalmıştı.
Gonca Vuslateri kızı Asya Mone'nin ilk karelerini paylaştı
Gonca Vuslateri kızı Asya Mone'nin ilk karelerini paylaştı Geçen cumartesi anne olan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri bebeğiyle ilk karelerini paylaştı ve doğum sürecini paylaştı.