doğum


Aslışah Alkoçlar kızı Ada'yı kucağına aldı
Aslışah Alkoçlar kızı Ada'yı kucağına aldı İş adamı Kaan Demirağ ile mutlu evliliğini sürdüren Aslışah Alkoçlar, kızı Ada'yı kucağına alarak ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
Hazal Kaya depremzedelere yardım merkezinden doğumhaneye koştu
Hazal Kaya depremzedelere yardım merkezinden doğumhaneye koştu MeslektaşıAli Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya; dün Fulya Acıbadem Hastanesi'nde ikinci bebeğini kucağına aldı.
Fahriye Evcen'e oğlu Karan rahat vermedi
Fahriye Evcen'e oğlu Karan rahat vermedi İkinci kez anne olan Fahriye Evcen önceki gün bir AVM'de objektiflere yansıdı.
Büyük hesaplaşma! Yeniden baba olan Ozan Orhon'a kızı Yağmur'un tepkisi ne oldu?
Büyük hesaplaşma! Yeniden baba olan Ozan Orhon'a kızı Yağmur'un tepkisi ne oldu? 1990'lı yıllarda "Oldu mu Şimdi?" isimli albümüyle pop dünyasında fırtınalar estiren Ozan Orhon, Ağustos 2021'de uzun zamandır aşk yaşadığı kabin memuru Selcan Demirci ile evlenmişti.
İlkay Gündoğan baba olmak için gün sayıyor!
İlkay Gündoğan baba olmak için gün sayıyor! Yakışıklı futbolcu İlkay Gündoğan bugünlerde tatlı bir telaş içinde...
Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi!
Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi! Son olarak Avustralya vatandaşı olduğu ve adını Serah Henesey olarak değiştirdiği haberiyle gündeme gelen eski manken ve oyuncu Didem Erol'dan son dakika haberi geldi...
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, katıldığı yayında eşi Ali Atay ile ilgili gerçeği açıkladı.