dolandırıcılık

"Hayırsever" dolandırıcı: Eren Şar
"Hayırsever" dolandırıcı: Eren Şar İstanbul’da yaptığı yardımlarla bilinen Eren Şar’ın, dava ve soruşturma dosyalarını kapatmayı vaat ederek para aldıkları kişileri dolandıran çetenin lideri olduğu ortaya çıktı. Çete içinde komiser de var şarkıcı da...
Fatih Özer Arnavutluk’ta yakalandı!
Fatih Özer Arnavutluk’ta yakalandı! Kripto para borsası Thodex üzerinden binlerce insanı mağdur edip kayıplara karışan şirketin CEO'su Fatih Özer Arnavutluk'ta yakalandı. Özer'in iadesi için işlem başlatıldı.
İnternetten alışveriş yapanları ilgilendiren gelişme!
İnternetten alışveriş yapanları ilgilendiren gelişme! İnternetten alışveriş yapan herkesi ilgilendiren uzaktan alışveriş ile ilgili kararda yeni bir gelişme yaşandı.
Banu Alkan: "Dünyanın en zengin iş adamlarından biriyle beraberim"
Banu Alkan: "Dünyanın en zengin iş adamlarından biriyle beraberim" 'Afrodit' lakaplı oyuncu Banu Alkan, Kuruçeşme'de görüntülendi. Alkan, kız arkadaşlarıyla bir araya gelerek yemek yedi.
Dolandırıcıların son kurbanı Mimarlık Vakfı Başkanı oldu!
Dolandırıcıların son kurbanı Mimarlık Vakfı Başkanı oldu! Dolandırıcıların son kurbanı Mimarlık Vakfı Başkanı Bülend Ceylan oldu. 500 bin dolarını çeşitli otobüs duraklarında dolandırıcılara veren Ceylan, başına gelenleri anladığında şikayetçi oldu.
Facebook kullanıcıları büyük bir sorunla karşı karşıya!
Facebook kullanıcıları büyük bir sorunla karşı karşıya! Facebook şu anda kullanıcı anasayfalarını ünlü hesapların sonsuz gönderileri ile dolduran tuhaf bir hata ile karşı karşıya.
Eski futbolcu Önder Deniz Kolgu'dan genç kadına tuzak!
Eski futbolcu Önder Deniz Kolgu'dan genç kadına tuzak! Genç kadının avukatı 4 kadının daha evlilik vaadiyle kandırılıp paralarının alındığını öğrendiğini belirtti.