dolandırıcılık

Elif Ece Uzun'a hacker şoku! Sosyal medya hesabı ele geçirilen ünlü manken Elif Ece Uzun, dolandırıcılık ve tehdit şoku yaşadı. Uzun, “Bunu benim yaptığımı düşünüp bana ve çocuklarıma beddua ettiler” dedi.
Aman dikkat!.. İkramiyenizden olmayın! Siber dolandırıcılar bu kez de emeklilerin bayram ikramiyelerine göz koydu.
Döviz bürosunda milyonluk vurgun 13 yıllık döviz bürosu çalışanı Mehmet Calban, 1 milyon dolarla kaçtı. Saklandığı evde yakalanan Calban ile soyguna yardımcı oldukları belirlenen 5 kişi tutuklandı.
Oyuncu Esin Çelik'e kripto para şoku Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen kripto para borsasındaki dolandırılma vakalarına bir yenisi daha eklendi.
Bodrum'u sarsan villa vurguncuları yakalandı Bodrum’da her birinin değeri 25 milyon lira olan yüzme havuzlu, ultra lüks 3 villayı sahte tapuyla 75 milyon liraya satmaya çalışan 9 kişilik şebekenin 5 üyesi yakalandı.
Nükhet Duru: "Hak yerini bulacak" Bir süredir Bodrum'da yerleşen Nükhet Duru, işlerini halletmek için İstanbul'a geldi. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, hayat hikayesinin anlatıldığı ve yönetmeni Mu Tunç'la davalık olduğu 'Duru Olmak' belgeseli hakkında konuştu.
Ünlü akademisyene dolandırıcı şoku! Ünlü akademisyen ve yazar Niyazi Galipoğulları'nı arayarak prim verecekleri vaadiyle yaklaşık 150 bin lira dolandıran şahıslar, parayı nakde dönüştürmek için ağına düşürdüğü bir kuyumcu da dolandırdı.