dolandırıcılık

Çıplak fotoğrafla tehdit ettiler! Jigololuk vaadiyle yaklaşık 100 bin kişiyi dolandıran ve bazı mağdurlara şantaj yapan çeteyle ilgili gelen bilgiler şok etti.
Mehmet Aydın'ın teslimiyeti bile kandırmacaymış Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın önceki gece Türkiye’ye getirildi. Tosuncuk’un Brezilya’da hakkında verilen ‘sınır dışı kararı’ üzerine teslim olmak zorunda kaldığı ortaya çıktı.
Dolandırıcılar şimdi de turistlerin telefon hatlarına dadandı! Dolandırıcılar şimdi de turistlerin telefon hatlarına dadandı. Savcılığın ortaya çıkardığı sahtekarlık zincirine göre turistlerin Türkiye’de kısa süreli kullandığı hatlar çetelerin eline geçiyor. Bu hatlar hırsızlık ve dolandırıcılık için çetelerce kullanılıyor.
'Jigolo' ekibi tahliye edildi Jigololuk yaparak para kazanma vaadi ile yüzlerce kişiyi dolandırmakla suçlanan şebekeye yönelik yargılama süreci başladı. 91 sanıklı davada, mahkeme ilk duruşmada 18 tutuklunun tahliyesine karar verdi.
33 kuyumcuyu 8 milyon lira dolandırdılar! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakçılık Suçları Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bakır karışımlı sahte altınla 33 esnafı dolandıran şebeke çökertildi.
Siber saldırganlar Nadide Sultan'ın hayatını kabusa çevirdi! Sibel saldırganların tuzağına bu kez de şarkıcı Nadide Sultan düştü...
'Şeyma Subaşı sevgilisinin dolandırıcı olduğunu anladı' Şeyma Subaşı yine herkesin dilinde! Evlilik teklifi, düğün, bebek itirafı ve düşük haberi derken önceki gün şok bir hamle geldi! Şeyma, sosyal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğrafları sildi.